Domů » Bleskovky » Unikly předpokládané ceny Galaxy S8 a S8+. Máme pro vás kompletní přehled

Unikly předpokládané ceny Galaxy S8 a S8+. Máme pro vás kompletní přehled

I přestože se nových vlajkových modelů Samsungu na veletrhu Mobile World Congress nedočkáme, už dnes známe prakticky všechny potřebné informace. Známa je nejen výbava, ale i předpokládaná cena. Ta unikla spolu s připravovanými barevnými variantami z databáze ukrajinského prodejce.

Samsung Galaxy S8

Podle posledních zpráv by se měl model Galaxy S8 dočkat označení SM-G950, Galaxy S8+ pak SM-G955. Letos by měly být uvedeny celkově tři barevné varianty, a to černá, zlatá a „orchidejově šedá“. Uvedené ceny jsou v ukrajinských hřivnách. Pokud bychom je hrubě přepočítali na dolary, pak se dočkáme cen 950 (asi 24 100 Kč), respektive 1050 dolarů (asi 26 700 Kč). Je tedy zřejmé, že se dočkáme podstatného navýšení už tak vysokých cen. Podobnou taktiku však neplánuje pouze Samsung, navýšení ceny bychom se měli dočkat také u připravovaného iPhonu 8.

galaxy-s8-s8-plus-price-colors

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

22 komentářů

 1. Výborná taktika ????

 2. At si to strčí někam, celej samsung.

 3. A další mobil ktery bude mozna vybuchovat

 4. No osobně těmto cenám moc nevěřím tak jako i zahraniční weby je berou z rezervou.
  Páč když se to vezme tak tak S8 má jen větší display a větší výkon oproti S7 jinak nic extra.

  Jestli by ty ceny byly reálně tak to se vyplatí počkat na LG V30 o kterém kolují spekulace že dostane Snapdragon 835 ,6GB RAM a duální fotoaparát zezadu i zepředu. Osobně si myslím pokud LG ponechá sekundární display ať nahoře jako u V10/20 nebo jej přesune dolů kde by měl větší uplatnění tak to má větší přínos něž nějaký zahnutý display ,který je jen na efekt jinak na nic :)

  • Naco sekundarny displej ked s8 ho bude mat proste o to vacsi takze sa nanom zobrazi vsetko a nielen nejaky panel

   • Sekundární display má hlavně výhodu v tom že když hraješ nějakou hru nebo čteš článek na internetu či něco jiného děláš a někdo ti začne volat tak se ti to ukáže jen na tom malém display a ne na celé obrazovce. S toho plyne že můžeš v klidu třeba hrát a hovor přijmeš na druhém display a nijak ti to neomezuje hraní :)

   • A hlavní výhoda je když fotíš nebo nahráváš video tak tě to nějak nevyruší ,když ti někdo volá :)
    čistě více plusů než nějaký zahnutý display pro parádu :D

   • To me nevyruší taky. U sgs7 je to tak že při nahrávání videa, když mi někdo volá, se volající zobrazuje v malém okénku, kdy nedojde k přerušení nahrávání. V klidu mohu hovor odmítnout, a nebo stoupnout nahrávání. Ono je to funkce v systému, nemyslím si, že je třeba sekundární displej, tohle jde řešit jedním. Na druhou stranu v sekundárnim displeji taky problém nevidím.

  • Ano zahnuty displej je len na efekt. A ten je velmi dolezity, moderny zaujimavy dozajn ktory lg g5 chybal

 5. At jdou do haje s celou S8 zase tolik zmen oproti S7 neni a zase jsou nenazrani. Kazdy den 10 clanku o S8 a zadna vyhra to teda neni.

 6. Možná by nebylo od věci místo psaní o trapárnách samsungu začít trochu pilovat gramatiku. Lukáš Čambala je IMO mužské jméno, a stejně tak čtenáři jsou většinově muži.

 7. Redakce: Pokud bychom je hrubě přepočítaly na dolary,

  Pokud bychom je prepocitali. Předpokládám tedy že myslíte může u ženy.

 8. A co na to Radek Hulán?

 9. někdo to za tu podělanou s7 musí zaplatit.

 10. No tak tady je to zase slušná parta jelimanku…

 11. Jaké navýšení ceny ? …pamatuji na S6 edge/64GB za 25, a 128GB skoro za 30. Výhoda Samsungu je,že jde brzy s cenou dolů.

  • U S7 šel Samsung s cenou dolu všehovšudy o 2 litry až před měsícem, tj. 10-11 měsíců po začátku prodeje.

 12. Jak někdo psal že cenám nevěří, já taky ne.
  Ve finále budou o 1-2k vyšší ale Samsungu stejně jako Apple,tahle hra na trhu stále vychází a má prodeje, tohle se o Sony a htc moc netýká,Huawei je někde mezi.
  Pokud po představení osmičky, půjdou ceny předchozích generaci, tedy S6/S7 trochu níže, jeden z nich pořídím

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).