Domů » Bleskovky » Unikly hardwarové parametry pětipalcového LG Optimus Vu II

Unikly hardwarové parametry pětipalcového LG Optimus Vu II

Společnost LG chystá nástupce netradičního tabletofonu Optimus Vu s operačním systémem Android 4.0. Už první verze disponovala pětipalcovým IPS displejem s nezvyklým poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024 x 768 px, Optimus Vu 2 se tohoto pravidla bude držet, dočkáme se však dvojnásobné kapacity RAM (2 GB) a nového dual-core procesoru od Qualcommu (MSM8960) s taktem 1,5 GHz pro každé jádro.

 

Pro fotografování bude k dispozici 8Mpx snímač s BSI senzorem přisvětlovací diodou. 16GB vnitřní paměť bude dále možné rozšířit skrze paměťové karty microSD. Pětipalcové monstrum bude při životě udržovat akumulátor s kapacitou 2 150 mAh. Optimus Vu 2 by se měl prodávat nejen na korejském trhu, ale také v USA; dostupnost v Evropě je zatím nejistá, ale raději nepředbíhejme a počkejme si na oficiální představení, které zřejmě prozradí více.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. shukenzi (neregistrovaný)

    tenhle design se opravdu nepovedl

  2. Celé to zařízení se nepovedlo, skoro to vypadá, že má LG z linky nějaké přebytečné displeje…:-)

  3. Deaktivovaný účet (01.2013)

    Tohle lG se mi moc líbí. Vzhledem k poměru stran by mi stačil menší displej (4″), ale i tak by se to dalo ještě zvládnout. Jen kapacita baterie by mohla být vyšší, papírových 2150 mAh nebude nejspíš nic moc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).