Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Unikly hardwarové parametry pětipalcového LG Optimus Vu II

Unikly hardwarové parametry pětipalcového LG Optimus Vu II

Společnost LG chystá nástupce netradičního tabletofonu Optimus Vu s operačním systémem Android 4.0. Už první verze disponovala pětipalcovým IPS displejem s nezvyklým poměrem stran 4:3 a rozlišením 1024 x 768 px, Optimus Vu 2 se tohoto pravidla bude držet, dočkáme se však dvojnásobné kapacity RAM (2 GB) a nového dual-core procesoru od Qualcommu (MSM8960) s taktem 1,5 GHz pro každé jádro.

 

Pro fotografování bude k dispozici 8Mpx snímač s BSI senzorem přisvětlovací diodou. 16GB vnitřní paměť bude dále možné rozšířit skrze paměťové karty microSD. Pětipalcové monstrum bude při životě udržovat akumulátor s kapacitou 2 150 mAh. Optimus Vu 2 by se měl prodávat nejen na korejském trhu, ale také v USA; dostupnost v Evropě je zatím nejistá, ale raději nepředbíhejme a počkejme si na oficiální představení, které zřejmě prozradí více.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. shukenzi (neregistrovaný)

    tenhle design se opravdu nepovedl

  2. uni (neregistrovaný)

    Celé to zařízení se nepovedlo, skoro to vypadá, že má LG z linky nějaké přebytečné displeje…:-)

  3. Deaktivovaný účet (01.2013) (neregistrovaný)

    Tohle lG se mi moc líbí. Vzhledem k poměru stran by mi stačil menší displej (4″), ale i tak by se to dalo ještě zvládnout. Jen kapacita baterie by mohla být vyšší, papírových 2150 mAh nebude nejspíš nic moc.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel