Unikátní Vivo X80 Pro už je v prodeji. Dostanete k němu bezdrátová sluchátka i záruku 3 roky

1800 900 Vivo X80 Pro

V Česku se začal prodávat jeden z vůbec nejzajímavějších smartphonů posledních týdnů. Řeč je samozřejmě o novém Vivo X80 Pro, který láká na skutečně vrcholné specifikace, včetně fotoaparátu Zeiss a unikátní ultrazvukové čtečky otisků prstů v displeji.

Vivo X80 Pro je vlajková loď jak se patří. Novinka se chlubí prémiovou výbavou, především pak špičkovým fotoaparátem, na jehož vývoji se podílela německá firma Zeiss. Hlavní 50Mpx snímač s laserovým ostřením doplňuje například i teleobjektiv s gimbalovou stabilizaci. Možná ještě o kus zajímavější 3D ultrazvuková čtečka otisků prstů, která je integrovaná do 120Hz AMOLED displeje. Ta totiž je totiž extrémně rychlá a disponuje až 11,1krát větší snímací plochou než běžné čtečky, tudíž může nabídnout i dvojité ověření otisků pro ještě vyšší bezpečnost.

vivo X80 Pro water

Samozřejmě i ostatní parametry jsou u Vivo X80 Pro prvotřídní. Kupříkladu nechybí procesor Snapdragon 8 Gen 1, 12GB RAM, 256GB úložiště, rychlé 80W nabíjení (50W bezdrátově), voděodolnost IP68 nebo stereo reproduktory.

Vivo X80 Pro je skutečně nabušený telefon se vším všudy. V Česku už si ho můžete koupit za cenu 26 990 Kč, přičemž u Mobil Pohotovosti k němu získáte zdarma záruku 3 roky. K telefonu také dostanete dárek v podobě bezdrátových sluchátek Vivo TWS 2 ANC v hodnotě 3 tisíc korun

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku