Domů » Bleskovky » Uhádnete jméno nejlepšího smartphonu letošního veletrhu MWC?

Uhádnete jméno nejlepšího smartphonu letošního veletrhu MWC?

Mobile World Congress každoročně vyhlašuje nejlepší smartphone daného ročníku. Letos se tímto oceněním může pyšnit společnost Huawei a její vlajkový model Huawei Mate 20 Pro (recenze). Organizátoři ohodnotili špičkový model Mate 20 Pro především za jeho nadstandardní výkon, vynikající kamerový systém, extrémní výdrž baterie, inovativní dobíjecí řešení a pozoruhodný design.MWC

„Rádi bychom poděkovali organizátorům za toto úžasné ocenění pro Huawei Mate 20 Pro. Celá série Mate 20 je protknuta inovativní DNA společnosti Huawei a těmi nejpokročilejšími technologiemi, které společně zákazníkům přináší dokonalý uživatelský zážitek. Aktuální prodeje modelu Mate 20 Pro indikují, že si tento přístroj získal vysokou oblibu a důvěru spotřebitelů,“ řekl prezident divize mobilních telefonů Huawei Kevin Ho.

Huawei Mate 20 Pro: recenze

Organizátor MWC 2019 organizace GSMA reprezentuje zájmy mobilních operátorů po celém světě, spojuje více než 750 operátorů s více než 350 společnostmi v širším mobilním ekosystému. GSMA organizuje největší světové kongresy MWC konané každoročně v Barceloně, Los Angeles a Šanghaji, stejně jako mobilní konference Mobile 360 Series.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments