Domů » Bleskovky » Twitter pro Windows 8 a RT už je dostupný ve Windows Store

Twitter pro Windows 8 a RT už je dostupný ve Windows Store

Ve Windows Store se včera objevil nový klient pro populární sociální síť Twitter. Aplikace je dostupná jak pro počítače s plnohodnotným systémem Windows 8, tak pro tablety běžící na Windows RT. I přes svoji zdánlivou jednoduchost nabízí celou řadu funkcí, včetně vkládání fotografií, procházení trendujících témat či napojení na systémovou nabídku Charms, takže je možné jednoduše vyhledávat osoby i tweety nebo rychle sdílet například stránku z Internet Exploreru.

  

Designem aplikace hodně připomíná nedávno uvolněnou aktualizovanou verzi pro Windows Phone a při zobrazení na celou obrazovku tak bohužel obzvlášť na větších monitorech dost plýtvá místem. Rozhodně se tedy hodí podpora běhu v postranním panelu, takže ji můžete mít na očích, i když třeba zrovna pracujete v prostředí desktopu.

Twitter pro Windows 8 a RT můžete stahovat zdarma z Windows Store.

Miroslav Havlíček

Diskuze k článku

  1. Na neoficiální Tweetro, které však kvůli nové politice Twitteru stojí pro mne příliš moc, však zdaleka nemá…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).