Sledujte nás na YouTube

Twitter pro Windows 8 a RT už je dostupný ve Windows Store

Ve Windows Store se včera objevil nový klient pro populární sociální síť Twitter. Aplikace je dostupná jak pro počítače s plnohodnotným systémem Windows 8, tak pro tablety běžící na Windows RT. I přes svoji zdánlivou jednoduchost nabízí celou řadu funkcí, včetně vkládání fotografií, procházení trendujících témat či napojení na systémovou nabídku Charms, takže je možné jednoduše vyhledávat osoby i tweety nebo rychle sdílet například stránku z Internet Exploreru.

  

Designem aplikace hodně připomíná nedávno uvolněnou aktualizovanou verzi pro Windows Phone a při zobrazení na celou obrazovku tak bohužel obzvlášť na větších monitorech dost plýtvá místem. Rozhodně se tedy hodí podpora běhu v postranním panelu, takže ji můžete mít na očích, i když třeba zrovna pracujete v prostředí desktopu.

Twitter pro Windows 8 a RT můžete stahovat zdarma z Windows Store.

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. mceza (neregistrovaný)

    Na neoficiální Tweetro, které však kvůli nové politice Twitteru stojí pro mne příliš moc, však zdaleka nemá…

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *