Domů » Bleskovky » Turistické známky pro Windows Phone: Další vítězná aplikace soutěže Okna dokořán

Turistické známky pro Windows Phone: Další vítězná aplikace soutěže Okna dokořán

Microsoft v rámci své soutěže Okna dokořán odměnil tvůrce další skvělé aplikace. Jako nejlepší tentokrát porota vyhodnotila aplikaci pro Windows Phone Petra Šikoly s názvem Turistické známky. Aplikace nabízí aktuální přehled o turistických známkách ve vašem okolí, a to i bez datového připojení.

   

Také máte hotovou nějakou pěknou aplikaci pro Windows Phone nebo operační systém Windows 8 a chcete vyhrát tablet Acer Iconia s operačním systémem Windows 8, případně účast na konferenci Microsoft TechEd Europe 2014, přihlašte se do soutěže co nejdříve. Více informací naleznete na této webové stránce. Mediálním partnerem soutěže Okna dokořán je server SmartMania.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).