Sledujte nás na YouTube

Turistické známky pro Windows Phone: Další vítězná aplikace soutěže Okna dokořán

Microsoft v rámci své soutěže Okna dokořán odměnil tvůrce další skvělé aplikace. Jako nejlepší tentokrát porota vyhodnotila aplikaci pro Windows Phone Petra Šikoly s názvem Turistické známky. Aplikace nabízí aktuální přehled o turistických známkách ve vašem okolí, a to i bez datového připojení.

   

Také máte hotovou nějakou pěknou aplikaci pro Windows Phone nebo operační systém Windows 8 a chcete vyhrát tablet Acer Iconia s operačním systémem Windows 8, případně účast na konferenci Microsoft TechEd Europe 2014, přihlašte se do soutěže co nejdříve. Více informací naleznete na této webové stránce. Mediálním partnerem soutěže Okna dokořán je server SmartMania.cz.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *