Domů » Články » TOP 7 produktů, které dnes díky Black Friday koupíte za super ceny

TOP 7 produktů, které dnes díky Black Friday koupíte za super ceny

Pravý Black Friday je tu se vším všudy a přináší ještě vyšší slevy na smartphony, chytré hodinky a další příslušenství. Aby vám neunikly ty nejzajímavější nabídky, vybrali jsme pro vás 7 nejlepších produktů, které dnes koupíte za super ceny.

Velké slevy na Samsung

Ještě levnější jsou ode dneška telefony Samsung, a to i ty nejnovější. Kromě níže uvedeného Galaxy Note20 a Galaxy A31 klesly výrazně ceny také u Galaxy S20, S20+ a oblíbeného Galaxy A51. Akční ceny platí jen do neděle. Celou nabídku najdete na mp.cz.

Galaxy Note20

Chytré hodinky ještě levněji

Black Friday ale řádil také v kategorii příslušenství. Výrazně klesly ceny chytrých hodinek a náramků. Velké slevy opět přinesl Samsung, která zlevnil všechny modely Galaxy Watch, včetně nejnovějších Galaxy Watch3. Nicméně i chytrý náramek od Huawei je teď za skvělou cenu a opravdu za pár stovek můžete koupit chytrou váhu Xiaomi. Kompletní seznam slev najdete přímo zde.

Huawei watch fit 1

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.