Domů » Články » TOP 12 produktů, které dnes díky Black Friday koupíte za super ceny

TOP 12 produktů, které dnes díky Black Friday koupíte za super ceny

Pravý Black Friday je tady se vším všudy a přináší ještě vyšší slevy na smartphony, chytré hodinky a další příslušenství. Aby vám neunikly ty nejzajímavější nabídky, vybrali jsme pro vás 12 nejlepších produktů, které teď koupíte za super ceny.

800 600 Black Friday Mobil Pohotovost 1

TOP 5 smartphonů v Black Friday

Mezi zlevněnými smartpohny si vybere prakticky každý, protože nižší ceny najdeme ve všech kategoriích. Pořádná sleva padla například na špičkový Samsung, ale stejně tak můžete ušetřit při nákupu oblíbeného modelu od Realme. U Mobil Pohotovosti navíc k vybraným smartphonům zdarma dostanete prodlouženou záruku na 3 roky.

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G

Top 7 doplňků v Black Friday

Pořádné slevy padly také na příslušenství. Třeba špičková sluchátka BeoPlay H4 od dánské značky Bang&Olufsen jsou zlevněná o tři tisíce. Za aktuálně nejlepší cenu pořídíte taky jedny z nejprodávanější sluchátek od Honoru. A nevídaně zlevněný je například i podle srovnávače nejoblíbenější bezkontaktní teploměr od značky TrueLife.

Niceboy RAZE 3 TITAN

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.