Tohle váš telefon nezvládne: Sledování HD videa při hraní GTA III

Samsung Galaxy S III má výkonu na rozdávání a svědčí o tom i náš krátký test. Zapomeňte teď na benchmarky, my jsme vyzkoušeli souběžné přehrávání HD videa a hraní náročné 3D hry.

Samsung Galaxy S III nabízí jednu velice zajímavou funkci označovanou jako Pop up play. Ta vám umožní sledovat video a přitom normálně pracovat s telefonem, a funguje skutečně dobře. Reálné využití vidím třeba v případě, kdy sledujete svůj oblíbený film a najednou vám přijde e-mail nebo textová zpráva. Stisknutím tlačítka v přehrávači video zmenšíte do pop up okna, které se zobrazuje nad veškerým obsahem na displeji, a díky tomu můžete dále pracovat s telefonem. Je to zajímavá demonstrace toho, co všechno je čtyřjádrový procesor schopný akcelerovat.

- - -

Byl jsem zvědavý, co se stane v případě, že na Samsungu spustím náročnější hru. Nedávno vydaná N.O.V.A. 3 zatím není pro Galaxy S III dostupná, tak jsem sáhl po zaručené klasice v podobě Grand Theft Auto III. Tahle legenda nabízí velmi slušnou a detailní grafiku, a abych to telefonu příliš neulehčil, nastavil jsem ve hře maximální detaily a úroveň vykreslování. Výsledek byl skutečně překvapivý, i při přehrávání videa v pop up okně hra běžela plynule, ostatně mrkněte se na přiložené video.

Samsung Galaxy S III: Souběžné přehrávání HD videa a hraní náročné hry

Samsung Galaxy S III se začne v České republice prodávat už v pondělí 4. června, nicméně zatím pouze v 16GB bílé verzi. Modrá varianta by měla dorazit později, Samsung uvedení odložil o 3 týdny. Pokud vás zajímá, kde jej může pořídit nejlevněji, mrkněte se na následující srovnání. Chcete-li se o telefonu dozvědět více, přečtěte si náš test nebo mrkněte na videopohled.

Samsung i9300 Galaxy S III 16GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Spoustu fotek telefonu najdete v naší galerii. A pokud vás zajímá, jak Galaxy S III fotí a nahrává video, pokračujte zde.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku