Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » Tohle Samsung neuhlídal: televizní reklama s předstihem prozradila vše o Galaxy S10

Tohle Samsung neuhlídal: televizní reklama s předstihem prozradila vše o Galaxy S10

Utajit představení nového telefonu není žádný jednoduchý úkol. Své by o tom mohli vyprávět třeba Apple nebo Google, kteří takřka pravidelně nemusí představovat své produkty s velkou pompou, neboť internet všechna jejich tajemství zná se značným předstihem. Toto je také případ chystané vlajkové lodi Samsungu s označením Galaxy S10, která by vyhrála cenu za největší počet úniků, pokud by existovala.

Počet tajně pořízených fotek, videí, tiskových snímků, úniků z oficiálních stránek či dokonce možnost předobjednat si ještě nepředstavenou novinku je bezpochyby ostudný. Aby toho nebylo málo, největší norská komerční televize TV 2 do svých komerčních přestávek zařadila také reklamu právě na Galaxy S10, který se představí oficiálně zítra v San Franciscu ve 20:00 našeho času. Na místě nechybí ani naše redakce, takže se můžete těšit na první dojmy.Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
kjkszpj
Anonym
kjkszpj

Ach tie ,,uniky“ ?

lukass71
Uživatel
lukass71

Neni uz s timhle Samsung trochu trapny :D

Olda
Anonym
Olda

Dost pěkný a nadupaný ❤️