Velká narozeninová soutěž s LG
Domů » Bleskovky » Tohle Samsung neuhlídal: televizní reklama s předstihem prozradila vše o Galaxy S10

Tohle Samsung neuhlídal: televizní reklama s předstihem prozradila vše o Galaxy S10

Utajit představení nového telefonu není žádný jednoduchý úkol. Své by o tom mohli vyprávět třeba Apple nebo Google, kteří takřka pravidelně nemusí představovat své produkty s velkou pompou, neboť internet všechna jejich tajemství zná se značným předstihem. Toto je také případ chystané vlajkové lodi Samsungu s označením Galaxy S10, která by vyhrála cenu za největší počet úniků, pokud by existovala.

Počet tajně pořízených fotek, videí, tiskových snímků, úniků z oficiálních stránek či dokonce možnost předobjednat si ještě nepředstavenou novinku je bezpochyby ostudný. Aby toho nebylo málo, největší norská komerční televize TV 2 do svých komerčních přestávek zařadila také reklamu právě na Galaxy S10, který se představí oficiálně zítra v San Franciscu ve 20:00 našeho času. Na místě nechybí ani naše redakce, takže se můžete těšit na první dojmy.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments