Domů » Bleskovky » Tohle Samsung neuhlídal: televizní reklama s předstihem prozradila vše o Galaxy S10

Tohle Samsung neuhlídal: televizní reklama s předstihem prozradila vše o Galaxy S10

Utajit představení nového telefonu není žádný jednoduchý úkol. Své by o tom mohli vyprávět třeba Apple nebo Google, kteří takřka pravidelně nemusí představovat své produkty s velkou pompou, neboť internet všechna jejich tajemství zná se značným předstihem. Toto je také případ chystané vlajkové lodi Samsungu s označením Galaxy S10, která by vyhrála cenu za největší počet úniků, pokud by existovala.

Počet tajně pořízených fotek, videí, tiskových snímků, úniků z oficiálních stránek či dokonce možnost předobjednat si ještě nepředstavenou novinku je bezpochyby ostudný. Aby toho nebylo málo, největší norská komerční televize TV 2 do svých komerčních přestávek zařadila také reklamu právě na Galaxy S10, který se představí oficiálně zítra v San Franciscu ve 20:00 našeho času. Na místě nechybí ani naše redakce, takže se můžete těšit na první dojmy.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

8 komentářů

  1. Ach tie ,,uniky“ ?

  2. Neni uz s timhle Samsung trochu trapny :D

  3. Dost pěkný a nadupaný ❤️

  4. No teda jsem zvědaví na prodeje, na tu díru v displeji si nemůže nikdo zvyknou vždyť je to jako mrtvé pixely na displeji. Nehorázně rušivý prvek.

  5. Jsem zvědav čím překvapí Samsung, ale asi s ničím novým když půjde o vylepšenou Mate 20 Pro. Fotoaparát bude jako S9 ale s širokáčem. Mi9 to jistí minimálně jako alternativa k předražené S10e.

  6. BTW: Moje německá S8 dneska dostala PIE

  7. Proc porad jako mentalove opakujete, ze nekdo neuhlidal nebo ze mu to uniklo? Vetsinou je to naopak cileny. Aby se zakaznik mel ma co tesit a nekoupil si neco u konkurence. Ale pockal si par dni prave na konkretni vyrobek. Asi by to chtelo trochu vetsi slovni zasobu. ?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).