Domů » Bleskovky » Tisková konference Nokie na MWC proběhne 24. února ráno: Jaké modely můžeme očekávat?

Tisková konference Nokie na MWC proběhne 24. února ráno: Jaké modely můžeme očekávat?

Touto dobou za měsíc vás už budeme zdravit z Barcelony, kde o den později začne Mobile World Congress. Na neděli a pondělí si většina výrobců naplánovala tiskové konference, kde budou představeny nové modely. Nyní už víme, že Nokia novinky ze své kuchyně představí 24. února v 8:30 ráno na tiskové konferenci, která se uskuteční přímo na výstavišti Fira Gran Via. Ve stejný čas má mimochodem tiskovou konferenci naplánovanou také Sony, takže je už teď jasné, že pondělní ráno bude plné zajímavých novinek.

 

Spekuluje se také nad tím, jaké modely Nokia v Barceloně představí? Jedním z horkých kandidátů je evropská verze Lumie 929 (pravděpodobné označení bude Lumia 930), dočkat bychom se měli i zmenšené Lumie 1520 či levnějších Lumií 630/635.

Často diskutovaným telefonem je také Nokia s kódovým označením Normandy, která by měla běžet na silně modifikované verzi systému Android s vlastním uživatelským prostředím a samostatným obchodem s aplikacemi (bez Google Play).

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments