Domů » Bleskovky » Tisková konference Motoroly v Londýně: Dočkáme se konečně Motoroly X pro Evropu?

Tisková konference Motoroly v Londýně: Dočkáme se konečně Motoroly X pro Evropu?

Motorola si na příští úterý 14. ledna v Londýně nachystala tiskovou konferenci, na které by měl být představen jeden nebo několik nových produktů určených přímo pro evropský trh. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné přesnější informace, ale spekuluje se o tom, že bychom se konečně mohli dočkat oficiálního zahájení prodeje modelu Moto X v Evropě. V současné době je totiž tento model oficiálně dostupný jen v USA a v Brazílii. Doufejme, že Motorola nezapomene ani na službu Moto Maker, která zákazníkům dává možnost přizpůsobit si vzhled telefonu.


Stylový fitness náramek Honor Band 5

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

  1. Lukas Kosik (neregistrovaný)

    Pochybuji, že bude služba Moto Maker dostupná v Čechách.

  2. Martin P. (neregistrovaný)

    Nedotovaná cena Moto X už jen při holém přepočtu z USD na Kč, nebo Eura nemá moc šancí na úspěch.

  3. uni (neregistrovaný)

    Za mě ať si ji klidně nechají. Není to ničím zajímavé, MM nám stejně nenabídnou (ono nebude ani u nás zastoupení…) a cena bude naprosto tuctová.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *