Domů » Bleskovky » Tisková konference Motoroly v Londýně: Dočkáme se konečně Motoroly X pro Evropu?

Tisková konference Motoroly v Londýně: Dočkáme se konečně Motoroly X pro Evropu?

Motorola si na příští úterý 14. ledna v Londýně nachystala tiskovou konferenci, na které by měl být představen jeden nebo několik nových produktů určených přímo pro evropský trh. V tuto chvíli nejsou k dispozici žádné přesnější informace, ale spekuluje se o tom, že bychom se konečně mohli dočkat oficiálního zahájení prodeje modelu Moto X v Evropě. V současné době je totiž tento model oficiálně dostupný jen v USA a v Brazílii. Doufejme, že Motorola nezapomene ani na službu Moto Maker, která zákazníkům dává možnost přizpůsobit si vzhled telefonu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Lukas Kosik

    Pochybuji, že bude služba Moto Maker dostupná v Čechách.

  2. Martin P. (neregistrovaný)

    Nedotovaná cena Moto X už jen při holém přepočtu z USD na Kč, nebo Eura nemá moc šancí na úspěch.

  3. Za mě ať si ji klidně nechají. Není to ničím zajímavé, MM nám stejně nenabídnou (ono nebude ani u nás zastoupení…) a cena bude naprosto tuctová.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).