Sledujte nás na YouTube

Tip na aplikaci: České počasí pro Windows Phone

Ve Windows Phone Marketplace je dostupná další česká aplikace pro sledování předpovědi počasí, která pochází od Roberta Vargy. S tímto freeware programem získáte přehled o aktuální teplotě, větru, srážkách a vývoji počasí přímo ve vašem městě. Aktualizace dat probíhají každých 30 minut a odpovídají tak vždy aktuální situaci. Praktickým rozšířením aplikace je spolupráce sLive Tile, na kterém se bude automaticky zobrazovat aktuální nebo zítřejší teplota včetně ikony počasí.

Užitečná je také funkce „Ranní předpověď na displeji„, jež vám každé ráno při probuzení telefonu zobrazí předpověď na aktuální den. Aplikace automaticky zjišťuje vaši GPS polohu a zobrazuje lokální předpověď. Na jeden klik se můžete dostat i na předpověď pro celou ČR, Evropu nebo celý svět. Nechybí ani radarové snímky, předpovědní modely (teplota, srážky) a meteorologické stanice. Kromě verze pro Windows Phone existuje aplikace také pro Android a iOS.

-

Program můžete stahovat v českém Marketplace. Komentáře, připomínky a nápady na vylepšení směřujte do tohoto tématu v našem diskuzním fóru. Další informace najdete na webu in-pocasi.cz.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. ivkopivko (neregistrovaný)

    mam 2 otazky:

    1. funguje predpoved spolahlivo aj pre slovensko?

    2. je rozdiel medzi zistovanim polohy, ktore robi napriklad Bing (aplikacia bing zobrazi pod vyhladavacim polickom lokalitu, kde sa nachadzam) a tymto pomocou GPS? a ak ano, ako casto sa to GPS aktivuje? ide mi hlavne o vydrz baterky. nerad by som mal cely den aktivne GPS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *