Domů » Bleskovky » Tip na aplikaci: České počasí pro Windows Phone

Tip na aplikaci: České počasí pro Windows Phone

Ve Windows Phone Marketplace je dostupná další česká aplikace pro sledování předpovědi počasí, která pochází od Roberta Vargy. S tímto freeware programem získáte přehled o aktuální teplotě, větru, srážkách a vývoji počasí přímo ve vašem městě. Aktualizace dat probíhají každých 30 minut a odpovídají tak vždy aktuální situaci. Praktickým rozšířením aplikace je spolupráce sLive Tile, na kterém se bude automaticky zobrazovat aktuální nebo zítřejší teplota včetně ikony počasí.

Užitečná je také funkce „Ranní předpověď na displeji„, jež vám každé ráno při probuzení telefonu zobrazí předpověď na aktuální den. Aplikace automaticky zjišťuje vaši GPS polohu a zobrazuje lokální předpověď. Na jeden klik se můžete dostat i na předpověď pro celou ČR, Evropu nebo celý svět. Nechybí ani radarové snímky, předpovědní modely (teplota, srážky) a meteorologické stanice. Kromě verze pro Windows Phone existuje aplikace také pro Android a iOS.

-

Program můžete stahovat v českém Marketplace. Komentáře, připomínky a nápady na vylepšení směřujte do tohoto tématu v našem diskuzním fóru. Další informace najdete na webu in-pocasi.cz.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. ivkopivko (neregistrovaný)

    mam 2 otazky:

    1. funguje predpoved spolahlivo aj pre slovensko?

    2. je rozdiel medzi zistovanim polohy, ktore robi napriklad Bing (aplikacia bing zobrazi pod vyhladavacim polickom lokalitu, kde sa nachadzam) a tymto pomocou GPS? a ak ano, ako casto sa to GPS aktivuje? ide mi hlavne o vydrz baterky. nerad by som mal cely den aktivne GPS

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).