Domů » Bleskovky » Testujete uniklá sestavení Windows 10? Microsoftu to nevadí

Testujete uniklá sestavení Windows 10? Microsoftu to nevadí

O víkendu se na internet dostalo oficiálně nevydané sestavení Windows 10 Technical Preview s číslovkou 9901 s hromadou novinek pro spotřebitele, o nichž se máme dozvědět až na lednovém eventu. Hlavní manažer divize operačních systémů Microsoftu na Twitteru uvedl, že mu nevadí, že si lidé tato neoficiální sestavení instalují, naopak jej zájem o nové funkce těší.

Zároveň však uvedl, že preferuje instalaci tradiční oficiální cestou. Ta má podle posledních informací jednu nezanedbatelnou výhodu – bude možné ji aktualizovat na vyšší verze, dokonce na tu finální, která má vyjít na přelomu léta a podzimu. Uniklé buildy stažené z internetu není možné aktualizovat a pro přísun dalších novinek bude zapotřebí kompletní přeinstalace systému. 


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Spiril303
Uživatel
Spiril303

takže jestli to chápu když mám ted ofiko build 9879 tak půjde časem aktualizovat na full verzi bez přeinstalovaní? bude to zdarma když mám svůj vlastní 8.1 key?

Eli.Wallace
Uživatel
Eli.Wallace

@SPIRIL303 To se zatím neví,jestli to bude zdarma, Microsoft se k tomu zatím nevyjádřil.Ale myslím si, že to tak nejspíše bude.A na RTM verzi by to mělo jít zaktualizovat.

Cheetah007
Uživatel
Cheetah007

proc by vadilo jsou radi ze se to resi a win stále vladnou co mi není jasny ze jim jsou putna piratske iso na kazdem kroku a aktivatory pkey a tak….sice je videt ze je zajem ale prichazeji o prachy a ne maly ja jedu priznam se na stolni,m přes aktivacxi cekam na pouzitelne Win8 ci 10 na vistach a na notasovi ůlegal preinstalovane a nacitani info z biosu uz nemá stitek