Sledujte nás na YouTube

Telefon LG Prada se dočkal aktualizace na Android 4.0

Nová verze operačního systému Android 4.0 “Ice Cream Sandwich” byla uvolněna pro chytrý telefon Prada phone by LG 3.0. Oproti předchozí verzi operačního systému Android 2.3 si budou moct majitelé tohoto telefonu vychutnat mnohem přívětivější uživatelské rozhraní usnadňující veškerou práci, nový vzhled multi-taskingu či výrazné vylepšení fotoaparátu nabízející při focení lepší kompresní poměr. Uživatelé sociálních sítí (ať už Facebook, Twitter či další) ocení také lepší propojení smartphonů s jejich účty, kdy si například ke kontaktu budete moci přidat daleko více detailů než u předchozí verze. Daleko rychlejší je také internetový prohlížeč. 

 

Aktualizace je dostupná pro všechny telefony prodané v oficiální distribuci v Čechách a na Slovensku. 

Telefon je možné aktualizovat prostřednictvím počítače a aplikace LG PC Suite. Stačí postupovat podle následujících kroků a za zhruba 15 minut máte hotovo:

  • Otevřete si webovou stránku www.lg.com/cz/support/mc-support/mobile-phone-support.jsp. Zde vyberte svůj typ mobilního telefonu.
  • Pokračujte kliknutím na tlačítko »WINDOWS USB ovladač«. Stáhněte si spustitelný soubor. Nainstalujte jej do systému, tím získáte v PC ovladač pro smartphone.
  • Dále pokračujte kliknutím na tlačítko »Aktualizace softwaru«. Stáhněte další spustitelný soubor.
  • Připojte telefon k PC prostřednictvím USB kabelu, v režimu LG software, spusťte soubor a po ověření klikněte na »Spustit aktualizaci«. Tím dojde k aktualizaci softwaru a je hotovo.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *