Sledujte nás na YouTube

Technické preview Windows 10 pro telefony bude dostupné i pro neLumie

 

Příští sestavení technického preview bude dostupné pro téměř všechny telefony Nokia/Microsoft Lumia, ovšem Windows Phone nejsou jenom Lumie (i když je jich drtivá většina). O aktualizacích konkurenčních modelů dosud nebyly žádné informace, hlavní manažer operačních systémů Microsoftu Gabe Aul však nyní na Twitteru ujistil jejich majitele, že se také preview „desítek“ dočkají.

Podle Aula v Microsoftu na aktualizaci pro ostatní modely pracují, zatím však není na pořadu dne sdílet jakékoliv informace. Majitelé telefonů od HTC nebo Samsungu si tak zřejmě musí ještě nějakou chvíli počkat. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *