Domů » Bleskovky » Technické preview Windows 10 pro telefony bude dostupné i pro neLumie

Technické preview Windows 10 pro telefony bude dostupné i pro neLumie

 

Příští sestavení technického preview bude dostupné pro téměř všechny telefony Nokia/Microsoft Lumia, ovšem Windows Phone nejsou jenom Lumie (i když je jich drtivá většina). O aktualizacích konkurenčních modelů dosud nebyly žádné informace, hlavní manažer operačních systémů Microsoftu Gabe Aul však nyní na Twitteru ujistil jejich majitele, že se také preview „desítek“ dočkají.

Podle Aula v Microsoftu na aktualizaci pro ostatní modely pracují, zatím však není na pořadu dne sdílet jakékoliv informace. Majitelé telefonů od HTC nebo Samsungu si tak zřejmě musí ještě nějakou chvíli počkat. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).