Takhle vypadá box pro navrácení Note7: Tepelně izolační krabička a ochranné rukavice (video)

Pro Samsung je bezpečnost uživatelů na prvním místě, z tohoto důvodu včera oznámil oficiální ukončení výroby a distribuce problematického tabletofonu Galaxy Note7 a nabádá jeho majitele k vrácení (více informací). Pro tyto účely je možné nechat si zaslat krabičku, v níž se tabletofon vrátí ke svému výrobci; i v tomto případě je bezpečnost na prvním místě.

Krabička je navržena tak, aby odolala případné explozi baterie. Pokud bude uživatel postupovat podle návodu, má telefon zabalit do antistatického sáčku, ten umístit do menší krabičky, tu do větší krabičky a celek pak do tepelně izolačního boxu.

scan1

V balení je přítomen i pár ochranných rukavic, neboť někteří uživatelé mohou být citliví na papír z keramických vláken. Samsung navíc varuje, že tento box lze přepravovat pouze po zemském povrchu, nikoli v letadle.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. Kdo by čekal, že bude pro Note 7 ještě vznikat příslušenství:)

 2. Q (neregistrovaný)

  robia z toho kovbojku

  • werionae (neregistrovaný)

   Jasně. A kdyby to Samsung nechal bez jakýchkoliv opatření a během svozu došlo k nějakým nepříjemnostem, tak se vyrojí hromada „chytráků“ s plnou hubou keců o tom, jak je Samsung nezodpovědný.

 3. Just saying (neregistrovaný)

  Stat se to Applu, tak pristi reklamni kampan Sama bude cela o vybuchujicich iPhonech.

 4. Vlado (neregistrovaný)

  Ja sa poserem, sa mi zda, ze napisem do samsunga aby mi k mojmu odolnemu tlacitkovemu samsungu poslali tiez chnapku . Jeden nikdy nevie.

 5. Rakvička pro Note 7

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel