TOPlist

Tady je nový Galaxy A54 nejvýhodnější. Získáte slevu, bonus i Buds 2 jako dárek

Samsung Galaxy A54 na oficiálním snímku

Galaxy A54 je tady. Samsung dnes představil nástupce svého nejpopulárnějšího smartphonu, na který rovnou spustil i předobjednávky. Právě v rámci předprodeje je nový Galaxy A54 vůbec nejvýhodnější, protože k telefonu získáte jako dárek bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2. Pouze u Mobil Pohotovosti pak navíc dostanete ještě bonus 1 000 Kč a prodlouženou záruku na 3 roky zdarma.

Galaxy A54 aneb kombinace skvělých parametrů

Samsung u nového Galaxy A54 sází na osvědčený recept a opět přichází s telefonem, který má dokonalou kombinaci parametrů pro ideální model střední třídy. Kromě nového designu po vzoru letošních vlajkovek tak Galaxy A54 nabízí ještě lepší 120Hz AMOLED displej s vyšší svítivostí až 1 000 nitů, až o 20 % vyšší výkon, delší výdrž na baterii, vyšší 8GB RAM i v základní verzi, podporu Wi-Fi 6 a eSIM. Citelně vylepšený je ale hlavně 50Mpx fotoaparát s vylepšenou optickou stabilizací obrazu a větším fotočipem s většími pixely pro ještě kvalitnější fotografie a videa, především v noci.

Dárek, bonus i 3letá záruka

Galaxy A54 si už můžete předobjednat, do 31. 3. k telefonu získáte jako dárek sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 2 990 Kč. Nejvýhodněji novinku předobjednáte u Mobil Pohotovosti, kde kromě sluchátek navíc dostanete ještě bonus 1 000 Kč na výkup a taky 3letou záruku zdarma. Studenti pak mohou využít ještě dodatečnou 7% slevu. A díky speciální službě Dopředný výkup můžete nový Galaxy A54 pořídit jen za 178 Kč měsíčně, stačí přinést na výkup starší zařízení.

Levnější Galaxy A34 a A14

Po boku Galaxy A54 představil dnes Samsung také Galaxy A34 a Galaxy A14. Obě novinky si můžete u Mobil Pohotovosti už předobjednat a dostanete k nim bonus 500 Kč i prodlouženou 3letou záruku zdarma. Jedná se o modely, které zaujmou hlavně nižší cenou, protože startují na 9 490 Kč, resp. 4 890 Kč.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku