Tablety NVidia Shield dostávají Android 7.0 Nougat

Android 7.x Nougat běží po téměř půl roce od oficiálního uvolnění na pouhých 1,2 procentech všech zařízení s Androidem, v posledních týdnech se však řady podporovaných zařízení rozšiřují. Nyní přistoupila k aktualizaci svých tabletů Shield Tablet a Shield Tablet K1 společnost NVidia, a to i přestože první jmenovaný pochází z roku 2014.

shield-tablet-k1-gallery-1

Aktualizace přináší pro oba modely novinky upečené Googlem, jako je práce se dvěma aplikacemi na jedné obrazovce, rychlé přepínání aplikací, sdružování notifikací, apod. NVidia přidala oběma tabletům podporu Shield Controlleru 2017 a také odměnový program Shield Rewards. Update se šíří ve formě OTA aktualizace a měl by být dostupný již nyní.

Shield Tablet 2 nedorazí: NVidia potvrdila jeho zrušení

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Příkladná podpora, můžeme vděčit i nadčasovému hardwaru. Jen škoda, že nVidia stále neumí odladit firmware k dokonalosti a tak se stále setkávám se sekáním a přemýšlením prvních pár minut po zapnutí a připojení k WiFi.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *