Cena:

Tablet Asus Transformer Prime: Dobře odladěný Android (videopohled)

V redakci už nějaký čas testujeme tablet Asus Transformer Prime s operačním systémem Android 4.0, který si můžete pořídit nejen samostatně, ale i s dockem/hardwarovou klávesnicí. Tablet jsme pro vás natočili na video, ve kterém se zaměříme nejen na obsah balení, ale především na dílenské zpracování, konstrukci, popis hardwarových parametrů a samozřejmě i praktické zkušenosti z používání. V průběhu příštího týdne se můžete těšit na plnohodnotnou textovou recezi.

Asus Transformer Prime: Tablet s klávesnicí a Androidem 4.0 (videorecenze)

Tip: Asus Transformer Prime má problémy s GPS modulem – vlivem kovové konstrukce dochází k zeslabování signálu a tablet kvůli tomu odmítá zafixovat pozici. Softwarové aktualizace příliš nepomohou, ale k tabletu si od Asusu můžete zdarma nechat zaslat GPS dongle, který se postará o zesílení signálu. Pokud Transformer Prime vlastníte, můžete o GPS dongle zažádat prostřednictvím webového formuláře na adrese vip.asus.com (akce platí do konce července).

- - - 
Další fotografie tabletu včetně docku s klávesnicí najdete v naší galerii

Graf ceny produktu Asus EeePad Transformer Prime TF201-1B034A poskytuje server Heureka.cz

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.