Domů » Bleskovky » Tablet Asus Transformer Prime: Dobře odladěný Android (videopohled)

Tablet Asus Transformer Prime: Dobře odladěný Android (videopohled)

V redakci už nějaký čas testujeme tablet Asus Transformer Prime s operačním systémem Android 4.0, který si můžete pořídit nejen samostatně, ale i s dockem/hardwarovou klávesnicí. Tablet jsme pro vás natočili na video, ve kterém se zaměříme nejen na obsah balení, ale především na dílenské zpracování, konstrukci, popis hardwarových parametrů a samozřejmě i praktické zkušenosti z používání. V průběhu příštího týdne se můžete těšit na plnohodnotnou textovou recezi.

Tip: Asus Transformer Prime má problémy s GPS modulem – vlivem kovové konstrukce dochází k zeslabování signálu a tablet kvůli tomu odmítá zafixovat pozici. Softwarové aktualizace příliš nepomohou, ale k tabletu si od Asusu můžete zdarma nechat zaslat GPS dongle, který se postará o zesílení signálu. Pokud Transformer Prime vlastníte, můžete o GPS dongle zažádat prostřednictvím webového formuláře na adrese vip.asus.com (akce platí do konce července).

- - - 
Další fotografie tabletu včetně docku s klávesnicí najdete v naší galerii

Graf ceny produktu Asus EeePad Transformer Prime TF201-1B034A poskytuje server Heureka.cz

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments