Sledujte nás na YouTube

Prezentační tabule Microsoft Surface Hub dorazí se zpožděním a bude dražší

V lednu to již bude rok, co Microsoft představil interaktivní prezentační tabuli Surface Hub (více informací), do prodeje se však tento nepřímý nástupce stejnojmenného stolu dosud nedostal. Nejprve byl očekáván letos v červenci, poté v lednu 2016, nakonec se tak má stát později v prvním čtvrtletí příštího roku. A odklad prodeje není bohužel jediným nepříjemným překvapením pro zájemce.

  

Microsoft pro nové objednávky zdražil menší 55″ model z 6 999 USD (173 tisíc korun) na 8 999 USD (222 tisíc korun); větší 84″ verze přijde nově na 21 999 USD (543 tisíc korun) oproti předchozím 19 999 USD (494 tisíc korun). Jaké důvody vedly Microsoft ke zdražení a odložení prodejů, zatím nevíme. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

18 komentářů

 1. Klimax (neregistrovaný)

  ZDnet dostal následující odpověď ohledně změny ceny:

  “After evaluating the market opportunity and considering the unique collaboration scenarios Surface Hub offers, we believe these are the right prices to drive the business and the category forward”

  [odkaz]

 2. juchu (neregistrovaný)

  CEKANKA, CE-KAN-KA

 3. Mr. Arakin (neregistrovaný)

  Aneb, pokud chcete zabit nadejny produkt, zeptejte se v MS, jak to udelat.

  Ja chapu, ze tu brutalni ztratu, kterou generuje mobilni divize (jenom v roce 2014 pres 2 mld. dolaru, celkem zatim neco pres 10 mld a pro letosek maji taky slusne naslapnuto) je potreba nejak sanovat, ale takhle?

 4. Mr. Darth Vader (neregistrovaný)

  Předtím jsme o tom do firmy uvažovali, teďka už ne…děkuji MS za další zabitý produkt…

 5. Yegor (neregistrovaný)

  Čekal snad někdo od Microsoftu něco jiného?

 6. Janek Wagner (neregistrovaný)

  Trapas, čínské výrobky stojí teď polovic a podobné jsou na trhu skoro pět let…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *