Domů » Bleskovky » Surface Earbuds půjdou do prodeje příští měsíc. Známe jejich evropskou cenu

Surface Earbuds půjdou do prodeje příští měsíc. Známe jejich evropskou cenu

Na loňské říjnové tiskové konferenci Microsoftu nebyly představeny pouze nové počítače a skládací smartphone, ale i podivně vypadající bezdrátová sluchátka Surface Earbuds. Ta měla jít původně na trh ještě v loňském roce, avšak došlo k blíže nespecifikovanému odkladu, který se naštěstí již blíží ke svému konci.

Introducing Microsoft Surface Earbuds

Podle nových informací ze serveru WinFuture.de je zahájení prodeje naplánováno na 6. května, a to i v Evropě. Cena bude stanovená na 199 EUR, tedy asi 5 500 korun. S oficiální dostupností na našem trhu počítat zřejmě nemůžeme, je však možné, že se Surface Earbuds objeví v katalogu některých eshopů.

surface earbuds

Sluchátka od Microsoftu zaujmou netradičním designem s obrovskými kruhovými ovládacími plochami, slušnou výdrží a provázáním se službou Office Microsoft 365. Užitečnou funkcí také bude překládání v reálném čase mezi 60 světovými jazyky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Náušní satelity?

  2. Asi budou super, snad budou i dobře fungovat v MS ekosystému (Surface – Surface Duo – Xbox), ale vypadají opravdu katastrofálně. Tohle bych si na ulici do uší asi nedal.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).