Domů » Bleskovky » Surface Duo na nových videích: vnější displej nahraní originální funkce

Surface Duo na nových videích: vnější displej nahraní originální funkce

Na podzim letošního roku mají jít do prodeje první skládací zařízení se dvěma displeji z dílny Microsoftu – počítač Neo a smartphone Duo. Zatímco větší z těchto přístrojů poběží na operačním systému Windows 10X, menší bude využívat služeb Androidu obohaceného o spoustu nových funkcí. Jedna z nich se nyní objevila na dvojici videí.

Nenápadné nahlédnutí do knihy

Surface Duo nebude vybaven vnějším displejem, tudíž jakoukoliv informaci z něj dostanete pouze v případě otevření. Nebude však nutné otvírat zařízení úplně, k dispozici totiž bude funkce Peek (náhled, nahlédnutí), kdy postačí telefon pootevřít jako knihu a zkontrolovat nejnovější události smrsknuté do viditelného pruhu displeje.

surface duo

I tento zjednodušený režim poskytne uživateli možnost ovládání, např. scrollování mezi notifikacemi. Objeví-li se událost vyžadující interakci, například příchozí hovor, postačí zařízení zcela otevřít a vyřídit ji na větším displeji.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments