Domů » Bleskovky » Surface Buds? Microsoft chytá vlastní konkurenci pro AirPods

Surface Buds? Microsoft chytá vlastní konkurenci pro AirPods

Jaké další zařízení od Microsoftu ponese značku Surface? Podle nejnovějších zpráv bychom se mohli dočkat nových bezdrátových in-ear sluchátek, které by se mohly stát konkurencí pro Apple AirPods nebo Samsung Galaxy Buds.

surface earbuds

Nová sluchátka mají na pultech obchodů doplnit větší Surface Headphones, které byly představeny v loňském roce. Zatímco Surface Headphones byly vyvíjeny pod kódovým označením Jopplin, chystané „pecky“ mají prý interní Morrison. Čím se budou odlišovat od konkurence, je zatím nejisté; očekávat pravděpodobně můžeme integraci asistentky Cortany (a tím pádem i Alexy), potlačení okolního ruchu, a údajně také inovovanou interakci mezi sluchátky a telefonem. Podle reportu by nová sluchátka od Microsoftu mohla dorazit ještě letos.Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
tomas
Anonym
tomas

Načo. Ked nemajú produkt z coho to počúvať?

Shone9522
Uživatel
Shone9522

a co všechny zařízení SURFACE? nebo iPhone či Andorid? přes aplikaci Cortana ja tam kompletní správa sluchátek. Funguje na iPhone – odskoušeno na Surface headPhones.

Kubis
Anonym
Kubis

Microsoft je tragéd.

uni
Uživatel
uni

Redakce: Tak ten koncept je strašný, ergonomie a použitelnost nula. To nemáte nic vhodnějšího, např. ty v titulku natlačené AirPods?