Domů » Bleskovky » Surface Buds? Microsoft chytá vlastní konkurenci pro AirPods

Surface Buds? Microsoft chytá vlastní konkurenci pro AirPods

Jaké další zařízení od Microsoftu ponese značku Surface? Podle nejnovějších zpráv bychom se mohli dočkat nových bezdrátových in-ear sluchátek, které by se mohly stát konkurencí pro Apple AirPods nebo Samsung Galaxy Buds.

surface earbuds

Nová sluchátka mají na pultech obchodů doplnit větší Surface Headphones, které byly představeny v loňském roce. Zatímco Surface Headphones byly vyvíjeny pod kódovým označením Jopplin, chystané „pecky“ mají prý interní Morrison. Čím se budou odlišovat od konkurence, je zatím nejisté; očekávat pravděpodobně můžeme integraci asistentky Cortany (a tím pádem i Alexy), potlačení okolního ruchu, a údajně také inovovanou interakci mezi sluchátky a telefonem. Podle reportu by nová sluchátka od Microsoftu mohla dorazit ještě letos.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.