Surface Buds? Microsoft chytá vlastní konkurenci pro AirPods

Jaké další zařízení od Microsoftu ponese značku Surface? Podle nejnovějších zpráv bychom se mohli dočkat nových bezdrátových in-ear sluchátek, které by se mohly stát konkurencí pro Apple AirPods nebo Samsung Galaxy Buds.

surface earbuds

Nová sluchátka mají na pultech obchodů doplnit větší Surface Headphones, které byly představeny v loňském roce. Zatímco Surface Headphones byly vyvíjeny pod kódovým označením Jopplin, chystané „pecky“ mají prý interní Morrison. Čím se budou odlišovat od konkurence, je zatím nejisté; očekávat pravděpodobně můžeme integraci asistentky Cortany (a tím pádem i Alexy), potlačení okolního ruchu, a údajně také inovovanou interakci mezi sluchátky a telefonem. Podle reportu by nová sluchátka od Microsoftu mohla dorazit ještě letos.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentáře

 1. tomas (neregistrovaný)

  Načo. Ked nemajú produkt z coho to počúvať?

  • Shone9522 (neregistrovaný)

   a co všechny zařízení SURFACE? nebo iPhone či Andorid? přes aplikaci Cortana ja tam kompletní správa sluchátek. Funguje na iPhone – odskoušeno na Surface headPhones.

 2. Kubis (neregistrovaný)

  Microsoft je tragéd.

 3. Redakce: Tak ten koncept je strašný, ergonomie a použitelnost nula. To nemáte nic vhodnějšího, např. ty v titulku natlačené AirPods?

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel