Domů » Bleskovky » Super Mario Run míří na Android. Kdy se hráči dočkají?

Super Mario Run míří na Android. Kdy se hráči dočkají?

Nintendo v loňském roce zaznamenalo velký úspěch s mobilními hrami Pokémon GO a Super Mario Run. První jmenovaná byla hitem loňského léta, druhá pak vyšla v prosinci na platformě iOS a za pouhé tři dny si ji nainstalovaly miliony hráčů na celkem 37 milionů zařízení. Tento úspěch umocňuje fakt, že hra je zatím exkluzivní pouze pro platformu iOS, byť brzy se její dostupnost významně rozšíří.

Nintendo na svém Twitteru konečně oznámilo dostupnost Super Maria i na Android. Hra vyjde v březnu, již nyní je možné v Play Store provést předregistraci, po níž vám v den vydání přijde notifikace.

Super Mario Run: nostalgie pro otrlé (recenze)

Dá se předpokládat, že stejně jako na iOS bude hra stát 10 dolarů (asi 260 korun) a ke svému běhu bude vyžadovat neustálé připojení k internetu.

Super Mario Run
Cena: zdarma
‎Super Mario Run
Cena: zdarma+

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).