Start Screen Customizer: Mocný nástroj pro úpravu domácí obrazovky na WP 8.1 (tip na aplikaci)

Nemožnost vybrat si vlastní barvu dlaždic na domovské obrazovce ve Windows Phone a spolehnout se pouze na dvacítku přednastavených, byla Microsoftu vytýkána už od počátků tohoto operačního systému. Jak jsme již psali v našem článku o novinkách v poslední verzi systému, ve Windows Phone 8.1 máte mnohem širší možnosti díky funkci zvolit si vlastní pozadí úvodní obrazovky. Toto pozadí může být klidně jednobarevné a díky tomu se dá docílit v podstatě libovolné barvy dlaždic.

  

Této schopnosti systému jsou si dobře vědomi autoři aplikace Start Screen Customizer a rozhodli se ji beze zbytku využít. Nejen, že si v ní můžete vytvořit pozadí libovolné barvy na základě ručního výběru nebo číselného definování RGB, možnosti aplikace jsou mnohem širší. Lze také vytvořit gradientní obrázek plynule přecházející z jedné barvy do druhé, což vypadá velmi efektně při vertikálním posouvání dlaždic, kdy se postupně mění jejich barva. Třetí možností je použít vlastní obrázek a aplikovat na něj libovolný barevný filtr s možností volby stupně rozmazání.

    

Po zvolení jedné z výše uvedených variant se vám výsledný obrázek uloží mezi obrázky a je možné jej v nastavení – úvodní obrazovka nastavit na pozadí. Aplikace je k dispozici zdarma a podporuje pouze nejnovější verzi systému Windows Phone.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. marek1 (neregistrovaný)

  No, alepson uz kusnilove nebudou kusnit. :-)

 2. robsol (neregistrovaný)

  nejde mi to stáhnout. prý to není určeno pro můj region :-(

 3. Bublina (neregistrovaný)

  Nekusni… :-D

 4. vojta66 (neregistrovaný)

  stáhl jsem to v pohodě

 5. Mihály (neregistrovaný)

  Mňa osobne táto aplikácia nezaujala

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *