Domů » Bleskovky » Start Screen Customizer: Mocný nástroj pro úpravu domácí obrazovky na WP 8.1 (tip na aplikaci)

Start Screen Customizer: Mocný nástroj pro úpravu domácí obrazovky na WP 8.1 (tip na aplikaci)

Nemožnost vybrat si vlastní barvu dlaždic na domovské obrazovce ve Windows Phone a spolehnout se pouze na dvacítku přednastavených, byla Microsoftu vytýkána už od počátků tohoto operačního systému. Jak jsme již psali v našem článku o novinkách v poslední verzi systému, ve Windows Phone 8.1 máte mnohem širší možnosti díky funkci zvolit si vlastní pozadí úvodní obrazovky. Toto pozadí může být klidně jednobarevné a díky tomu se dá docílit v podstatě libovolné barvy dlaždic.

  

Této schopnosti systému jsou si dobře vědomi autoři aplikace Start Screen Customizer a rozhodli se ji beze zbytku využít. Nejen, že si v ní můžete vytvořit pozadí libovolné barvy na základě ručního výběru nebo číselného definování RGB, možnosti aplikace jsou mnohem širší. Lze také vytvořit gradientní obrázek plynule přecházející z jedné barvy do druhé, což vypadá velmi efektně při vertikálním posouvání dlaždic, kdy se postupně mění jejich barva. Třetí možností je použít vlastní obrázek a aplikovat na něj libovolný barevný filtr s možností volby stupně rozmazání.

    

Po zvolení jedné z výše uvedených variant se vám výsledný obrázek uloží mezi obrázky a je možné jej v nastavení – úvodní obrazovka nastavit na pozadí. Aplikace je k dispozici zdarma a podporuje pouze nejnovější verzi systému Windows Phone.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. No, alepson uz kusnilove nebudou kusnit. :-)

  2. nejde mi to stáhnout. prý to není určeno pro můj region :-(

  3. Bublina (neregistrovaný)

    Nekusni… :-D

  4. stáhl jsem to v pohodě

  5. Mihály (neregistrovaný)

    Mňa osobne táto aplikácia nezaujala

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).