TOPlist

Star Wars Jedi: Survivor se drobně opozdí. Tvůrci potřebují opravit zbývající chyby

starwarsjedisurvivor hero
  • Očekávaná akce na motivy Hvězdných válek nově vyjde 28. dubna
  • K 6týdennímu odkladu došlo z důvodu opravy chyb a vylepšení stability

Akčně orientovaná hra Star Wars Jedi: Survivor bude mít šestitýdenní zpoždění. K vydání mělo původně dojít 17. března, avšak kvůli nutnosti vychytat poslední nedostatky se očekávaný titul ze světa Hvězdných válek podívá na pulty obchodů až 28. dubna. Vzhledem ke krátkosti odkladu se nedočkavci nemusejí bát, že by se vývoj nacházel v problémech.

„Abychom zaručili herní zážitek hodný studia Respawn, rozhodli jsme se našemu týmu poskytnout šest týdnů navíc, během nichž hru dostanou do technického stavu, který si naši fanoušci zaslouží,“ stojí v prohlášení, které vedení vývojářů zveřejnilo na oficiálních sociálních sítích s tím, že už je vše po obsahové stránce hotové a nyní zbývá pouze opravit poslední chyby a dostat zážitek z hraní na požadovanou úroveň.

Jedi: Survivor je pokračováním hry s podtitulem Fallen Order z roku 2019. Děj se odehrává pět let po událostech prvního dílu. Příchod očekáváme na platformách PC, Xbox Series X/S a PlayStation 5.

Autor článku Marek Bartík
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku