Stahujte: Microsoft uvolnil Windows 8 Release Preview

Původní spekulace se potvrdily a Microsoft před několika hodinami uvolnil ke stažení pravděpodobně poslední veřejnou testovací verzi operačního systému Windows 8. V průběhu podzimu už bude následovat jen RTM verze a následně se nový operační systém dostane do prodeje.

  

Windows 8 Release Preview je k dispozici v 32bitové + 64bitové verzi, češtinu v základní instalaci zatím nehledejme, ta se objeví až s RTM verzí, kterou obdrží například OEM výrobci. Pokud si testovací verzi systému chcete stáhnout, přejděte na stránky Microsoftu.

Používáte-li počítač se systémem Windows a chcete verzi Release Preview nainstalovat do jiného diskového oddílu nebo do jiného fyzického či virtuálního počítače, doporučujeme vám stáhnout instalační program Windows 8 Release Preview a pomocí integrovaných nástrojů vytvořit z bitové kopie ISO příslušné instalační médium, např. disk DVD nebo spouštěcí USB Flash disk.

  

V případě, že Release Preview verzi Windows 8 vyzkoušíte (PC nebo tablet), dejte nám do diskuze vědět, jak vám systém funguje a na jakém hardware jej používáte. Chcete-li se o systému dozvědět více, navštivte naše diskuzní fóra.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku