TOPlist

Stahujte: Huawei Ascend P6 dostává aktualizaci na Android 4.4 KitKat

Majitelé tenkého smartphonu Huawei Ascend P6 se konečně dočkali. Aktualizace systému Android na nejnovější verzi 4.4 KitKat je dostupná také v České republice. Huawei Ascend P6 (recenze) se v loňském roce do prodeje dostal s Androidem 4.2.2. Společnost Huawei se rozhodla, že verzi 4.3 vynechá a přejde rovnou na nejnovější Android 4.4 s novým uživatelským prostředím Emotion UI 2.3. Původně výrobce sliboval, že aktualizace bude dostupná už v lednu tohoto roku, tento termín se ale nestihl a vydání nabralo celkem výrazné zpoždění.

-

Aktualizace  je k dispozici automaticky pro všechny uživatele Ascendu P6 s českou SIM kartou (českého operátora) a verzí softwaru P6-U06V100R001C00B132. Dostupnost aktualizace je možné si oveřit v menu v položce Nastavení = > Informace o telefonu => Aktualizace systému  => Aktualizace online. Vzhledem k velikosti aktualizačního souboru (775 MB) doporučujeme aktualizaci provádět po připojení do Wi-Fi sítě.

 
Android 4.4.2 na Huawei Ascend P6

Huawei Ascend P6 se nyní prodává za velmi příjemnou cenu a před nedávnem se na trhu objevil jeho nástupce Ascend P7, jehož recenzi naleznete zde.

Jaké novinky update přináší?

  • aktualizaci systému Android z verze 4.2 na 4.4 KitKat
  • aktualizaci uživatelského rozhraní Emotion UI z 1.6 na 2.3
  • nové funkce a optimalizace, lepší odezva a rychlost
  • přidané nové filtry fotoaparátu
  • nová funkce vodoznaku, která umožní přidat informace do fotografií
  • nová funkce Správce telefonu, která vylepšuje výkon telefonu a umožňuje zrychlení systému, vyčištění paměti, nastavení filtru obtěžování a úsporu energie
  • přidána funkce hlasového vyhledávání v kontaktech
Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku