Domů » Bleskovky » Stáhněte si aktualizovaného klienta Gmail pro Android

Stáhněte si aktualizovaného klienta Gmail pro Android

Minulý týden Google oznámil aktualizaci vzhledu Gmail aplikace pro Android. Zatímco vylepšená webové verze se postupně šíří po světě, Gmail na telefonech zatím vidět není. Tisková zpráva Googlu říká, že bude dostupný během jednoho až dvou týdnů.

 

Vypadá to však, že aplikace začíná být pomalu dostupná. Play Store již ukazuje seznam změn pro nejnovější verzi, ale díky postupnému šíření aktualizace, nebude hned dostupný pro všechny. Gmail přináší nové uživatelské rozhraní a roztřídění emailů do kategorii podle jejich obsahu. Zároveň umožňuje aktualizaci pouhým tažením z horní části (pull-to-refresh). Pokud vám aktualizace ještě nedorazila a chcete nový Gmail co nejdříve, můžete si jednoduše stáhnout APK a nainstalovat jej manuálně. Nový Gmail by měl fungovat na všech zařízeních s Androidem 4.0 a novějším.

 

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).