Domů » Bleskovky » Spolupráce s Leicou se vyplatila: Huawei P9 si koupilo 9 milionů lidí

Spolupráce s Leicou se vyplatila: Huawei P9 si koupilo 9 milionů lidí

Společnost Huawei ve světě smartphonů stále roste, a to na úkor tradičnějších značek. Dokáže totiž ve všech cenových hladinách nabídnout telefon s rozumným poměrem cena / výkon. Prapor značky pochopitelně nesou vlajkové lodě, a ta letošní se čínskému výrobci rozhodně povedla. Podle aktuálních zpráv se od dubna letošního roku prodalo více než 9 milionů kusů modelu Huawei P9.

Huawei-P9

Huawei u svého vlajkového modelu vsadilo na kombinaci výborné výbavy, skvělého zpracování, povedeného fotoaparátu s puncem značky Leica a rozumné ceny. Dá se předpokládat, že Huawei stihne do konce tohoto roku prodat 10 milionů, jen za poslední dva měsíce byl nárůst tři miliony prodaných kusů a na dveře již pomalu klepou vánoční svátky.

Recenze Huawei P9: S duší bojovníka

Společnost si v poslední době velmi věří a její vedení se netají tím, že by chtěla v počtu prodaných smartphonů do dvou let přeskočit Apple (více informací).

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).