TOPlist

Špičkové Xiaomi 12T jen za 7 790 Kč? Díky bonusu teď ušetříte tisíce korun

xiaomi 12T 0903

Xiaomi 12T a Xiaomi 12T Pro patří momentálně mezi nejoblíbenější smartphony vyšší střední třídy, a to hlavně díky skvělým parametrům i sympatické ceně. Jenže právě cenovku si teď můžete ještě více snížit, a to rovnou o 3 000 Kč. Díky tomu se dostanete na jednu z nejnižších cen na českém trhu, a navíc k telefonu dostanete zdarma 3letou záruku v hodnotě dalších několika tisíc.

Střední třída s parametry vlajkového modelu

Řada 12T od Xiaomi se povedla, zejména pak vyšší model Xiaomi 12T Pro se těší značné oblibě. Jeho hlavní dominantou je totiž opticky stabilizovaný fotoaparát s neuvěřitelným rozlišením 200 Mpx a se schopností nahrávání 8K videí. Velmi kvalitní je i 120Hz AMOLED displej se zabudovanou čtečkou otisků prstů. Uvnitř telefonu pak tiká vlajkový čipset Snapdragon 8+ Gen 1, kterému sekunduje až 12 GB RAM. Potěší i velká 5 000mAh baterie s podporou rychlého 120W nabíjení, které telefon nabije na 100 % za pouhých 19 minut. To vše jsou na telefon vyšší střední třídy více než slušné parametry.

Xiaomi 12T blue

Jak na Xiaomi 12T jen za 7 790 Kč

Ať už ale sáhnete po Xiaomi 12T Pro nebo po jeho levnějším sourozenci Xiaomi 12T, na obou modelech teď snadno ušetříte 3 000 Kč. Stačí jen vyměnit svůj starý telefon právě za nové Xiaomi a sleva spolu s výkupní cenou se vám odečtou od celkové ceny telefonu. Pokud tedy upgradujete z předchozí generace, vyjde vás Xiaomi 12T jen na 7 790 Kč (běžná cena 14 490 Kč). Xiaomi 12T Pro pak při upgradu z předchozí generace může být váš za 10 990 Kč (běžná cena 18 990 Kč). Obměnu můžete snadno provést online na této stránce, nebo na kterékoli prodejně Mobil Pohotovosti.

Jedině u Mobil Pohotovosti získáte k novým telefonům Xiaomi navíc ještě prodlouženou záruku na 3 roky zdarma. Ta v případě Xiaomi 12T Pro představuje dárek v hodnotě tří tisíc korun. Na všechny modely také automaticky platí šestiměsíční záruka na výměnu displeje, která platí i na rozbitý displej například po pádu telefonu na zem.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku