TOPlist

Speciální sleva pro vás. Motorola Moto G72 má královskou výbavu a vyjde jen na 5 tisíc

900 450 Motorola Moto G72

Motorola levné telefony prostě umí a Moto G72 je toho jasným důkazem. Za cenu okolo 5 tisíc korun dostanete doslova královskou výbavu, která se může bez problému rovnat dražším modelům. Za takto nízkou cenu ji ale mohou koupit pouze čtenáři tohoto článku, protože mohou využít slevový kód pro získání speciální slevy u Mobil Pohotovosti, kde vám k telefonu navíc přidají ještě záruku na 3 roky zdarma.

Motorola Moto G72 vyjde u všech autorizovaných prodejců na 5 989 Kč. Pokud ale na mp.cz zadáte v košíku speciální kód „chcimotorolu“ získáte slevu 600 Kč. Dalších 500 Kč pak můžete ušetřit ve formě bonusu k výkupu. Ve výsledku vás tak Moto G72 vyjde jen na 4 890 Kč – absolutně nejnižší cena na trhu. A navíc ještě na telefon získáte zdarma prodlouženou 3letou záruku.

A ještě jedna specialita. Jedině u Mobil Pohotovosti totiž seženete Moto G72 v barvě Mineral White, a dokonce i na tuto variantu platí výše uvedený slevový kód.

Motorola Moto G72 Mineral White

Telefon s královskou výbavou

I bez slevy je Moto G72 top telefon ve své kategorii. Výjimečný je především díky 120Hz pOLED FHD+ displeji s minimálními rámečky a integrovanou čtečkou otisků prstů, který patří mezi to nejlepší v dané cenové hladině. Ovšem i zbytek výbavy je vzhledem k nízké cenovce přímo královský – 108Mpx hlavní fotoaparát, velká 5 000 mAh baterie, 30W TurboPower nabíjení, 8GB RAM, 128GB úložiště s podporou rozšíření o microSD kartu, voděodolnost IP52 či stereo reproduktory s podporou Dolby Atmos.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku