Domů » Články » Soutěž: vyhrajte vstupenku na největší .NET konferenci v Česku v hodnotě 13 tisíc

Soutěž: vyhrajte vstupenku na největší .NET konferenci v Česku v hodnotě 13 tisíc

Příští týden ve čtvtek a v pátek (22. a 23. listopadu), se v Praze uskuteční Update Conference Prague 2018. Jedná se o akci pro všechny mobilní, webové i desktopové vývojáře, softwarové architekty nebo technické team leadery. V Clarion Congress Hotel Prague během dvou dnů vystoupí 28 předních odborníků z celého světa. Pro návštěvníky je přichystáno 42 přednášek a několik workshopů na témata zabývající se mobilním vývojem, cloudem, bezpečností, IoT, machine learningem, AI a dalšími zajímavými tématy.

Standardní cena vstupenky je 12 705 Kč, ale my vám dáme na SMARTmanii jedinečnou možnost získat jednu vstupenku zcela zdarma. Stačí se pouze zapojit do naší soutěže, zodpovědět připravenou soutěžní otázku a doufat, že vaše správná odpověď dorazí 22. v pořadí.

Mezi speakery se objeví lidé z velkých technologických firem, jako např. Microsoft a Amazon a dále autoři známých technologických publikací a podcastů, či lidé aktivní v open source komunitách.

Mezi nejznámější tváře konference patří:

  • Julie Lerman– uznávaná autorka knih o Entity Frameworku
  • Laurent Bugninon– autor oblíbeného frameworku MVVM Light
  • Carl Franklina Richard Campbell– autoři podcastu .NET Rocks!
  • Daniel Hindrikes – odborník na multiplatformní vývoj v Xamarin Forms
  • Brandon Minnick– Xamarin a Azure Developer Advocate z Microsoftu
  • Adam Furmanek– specialista na big data a machine learning z Amazonu
  • Jared Rhodes– VR, IoT & Edge Computing expert

Na co se můžete těšit?

Konference nabídne tři přednáškové sály s paralelním programem a několik praktických workshopů. Účastníci budou mít navíc možnost diskutovat v zóně „Ask the Experts“ jak se samotnými přednášejícími, tak i s českými experty z řad Microsoft MVP, kteří jsou známí z českých vývojářských konferencí.

Chybět nebude ani večerní párty s řečníky, která je naplánována po poslední přednášce prvního dne konference. I na tu budete mít v případě výhry (v rámci získané vstupenky) zajištěn vstup.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 16. listopadu 2018, 18:00 a končí po dosažení 22. správných odpovědí, nejpozději však 20. listopadu 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Standardní vstupenku (Regular ticket) na konferenci Update Conference Prague 2018 získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 22. v pořadí.

6. Výherce bude po ukončení soutěže pořadatelem kontaktováni na uvedeném e-mailu, kam mu také bude zaslána výhra, a to nejpozději do 12 hodin od skončení soutěže.

7. O své osobní údaje se při zapojení do této soutěže bát nemusíte – GDPR a ochranu osobních údajů nebereme na lehkou váhu. Jméno, příjmení a e-mailová adresa budou shromažďovány pouze po dobu konání soutěže za účelem kontaktování výherců. Po skončení soutěže budou veškerá data získaná během této soutěže odstraněna. Údaje nebudou použity k žádným marketingovým účelům.

8. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 12 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 22. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 23.).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž byla ukončena.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).