Domů » Články » Soutěž: vyhrajte 5x tvrzené sklo PanzerGlass pro Samsung Galaxy S21/S21+

Soutěž: vyhrajte 5x tvrzené sklo PanzerGlass pro Samsung Galaxy S21/S21+

V posledních letech přibývá stále více telefonů s čtečkou otisků prstů zabudovanou přímo v displeji. Jedná se o elegantní a pohodlné řešení, které ale po aplikaci tvrzeného skla nemusí být vždy 100% funkční. Mnoho výrobců tvrzených skel se s tímto problémem snažilo vypořádat buď kruhovitým výřezem v místě čtečky nebo nahrazením skla plastovým materiálem. Ani jedno však není dokonalé a už vůbec ne hezké.

PG S21 soutez

Skvělá ochrana pro Galaxy S21 a Galaxy S21+

Dánský výrobce ochranného příslušenství PanzerGlass proto přišel na jaře se zcela novou nabídkou tvrzených skel pro vrcholné modely Samsung Galaxy S21 a S21+, které s ultrazvukovou čtečkou otisků prstů dokonale spolupracují. Uživatel se tak nemusí bát, že by aplikací nových skel PanzerGlass ztratil možnost pohodlně odemknout telefon nebo nemohl potvrdit platbu v bankovní aplikaci.

Skla byla vyvinuta v úzké spolupráci se společností Samsung v rámci programu SMAPP. Jedná se o speciální program společnosti Samsung, do kterého se dostanou jen nejkvalitnější produkty se 100% spolehlivostí a kompatibilitou.

PG S21 soutez 2

Díky tomu skla pro Samsung Galaxy S21 a S21+ disponují lepicí vrstvou po celé své ploše, čímž se zajistí dokonalá odezva při ovládání a plně funkční ultrazvuková čtečka otisků prstů. Jedná se tak o nejvyšší standard ochrany, jaký můžete na telefony řady Galaxy S21 použít. Skla jsou navíc ve verzi Anti-Bacterial, kdy povrch je potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která zničí veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

A právě o pět kusů těchto nových skel si dneska zasoutěžíme. Pro zapojení do soutěže stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu toho štěstí. Všichni výherci budou mít možnost si vybrat, jestli vyhrané sklo bude určené pro model S21 nebo S21+.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 31. srpna 2021, 15:00 hodin, do 5. září 2021, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 31. srpna 2021.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerováno pět výherců, kteří získají tvrzené sklo PanzerGlass pro model Galaxy S21 nebo Galaxy S21+.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v závěru tohoto článku, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 13 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

10. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

11. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 2 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

12. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Soutěž byla ukončena. Zde je seznam výherců:

  1. Lucie Hanzlíčková
  2. Frantisek Kozisek
  3. Martin Míšek
  4. Martin Čimbura
  5. Lukáš Gajdáček

Výherci již byli kontaktování na uvedených e-mailech kvůli získání adresy pro zaslání výhry.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.