Cena:

Soutěž: vyhrajte 1TB SSD disk, paměťovou kartu a USB disk značky Kingston

Ve spolupráci se společností Kingston jsme pro vás nachystali další vánoční soutěž, která vám umožní nají místo (nejen) pro všechny vaše fotky a videa. Konec roku je ideální čas pro tvoření a sdílení, ale také pro pořádný datový úklid. Vyhrát tentokrát můžete SSD KC2500 (1 TB), ultrarychlý bezpečný SSD disk s rozhraním M.2 (PCIe 3.0 4x NVMe) a šifrováním XTS-AES 256.

ktc hero ssd kc2500 lg
SSD disky Kingston KC2500

Druhou cenu je Canvas Go! microSD (128 GB) pro balík paměti a urychlení práce s nejnovějšími tablety a smartphony. Ideální pro pořízování až 4K videa, fotografie full HD i akční kamery a drony. Třetí výhrou je USB disk Kyson (128 GB), výkonný model USB disku (USB 3.0) v praktickém odolném kovovém provedení.

KTC DTKyson eTail KF4
USB flash disk Kingston

Co musíte udělat, abyste jednu z těchto výher získali? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky, které naleznete ve formuláři níže. Pak už je jen nutné, aby se štěstí usmálo právě na vás. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří získají uvedené ceny. Soutěžit můžete do pondělí 14. prosince.

O firmě Kingston

Kingston Technology je největším nezávislým výrobcem paměťových zařízení na světě. Kingston vyvíjí, vyrábí a dodává paměti pro stolní počítače, notebooky, a také zařízení k ukládání dat – jako například USB flash disky nebo SSD disky. Díky vysoké kvalitě, odolnosti a výkonu svých produktů patří Kingston dlouhodobě mezi špičky na trhu.

Pravidla soutěže

 1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).
 2. Soutěž se koná v termínu od 9. prosince 2020, 13:30 hodin do 14. prosince 2020, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 9. prosince 2020.
 3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.
 4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.
 5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerování tři výherci, z nichž první získá SSD KC2500 (verze s kapacitou 1 TB), druhý microSD kartu Canvas Go! Plus 128GB, třetí v pořadí získá USB flash drive Kyson o kapacitě 128 GB. Výherci budou Pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu smartmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.
 6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.
 7. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail) budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.
 8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.
 9. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.
 10. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 2 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.
 11. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže, či za doručení zprávy o výhře.
 12. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Soutěž byla ukončena. Výherce vyhlásíme do středy 16. prosince.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.