TOPlist

Soutěž o prémiový robotický vysavač iRobot Roomba j7+ v hodnotě 25 499 Kč

Roomba j7 soutez

Máme pro vás další exkluzivní soutěž, tentokrát o velmi hodnotnou výhru, která najde uplatnění v každé domácnosti. Na našem Instagramu @smartmania.cz jsme pro vás ve spolupráci s českým zastoupením značky iRobot spustili soutěž, ve které můžete vyhrát jeden z nejlepších robotických vysavačů na trhu, model Roomba j7+ v hodnotě 25 499 Kč.

Roomba j7+ je nejchytřejší robotický vysavač, jehož kvality potvrdila nejen naše podrobná recenze, ale také dTest. Dokáže reagovat na nečekané překážky, jako jsou například exkrementy od zvířecích miláčků, boty, ponožky a další. Roomba je řízena novým operačním systémem iRobot OS, tudíž je s každým úklidem chytřejší a lepší. Pokud doma používáte asistentku Alexa, můžete jej snadno ovládat hlasem.

Největší česká spotřebitelská organizace dTest otestovala celkem 24 robotických vysavačů. Odbornému hodnocení byly v laboratorních podmínkách podrobeny nejoblíbenější produkty různých značek, které jsou dnes dostupné na českém a slovenském trhu, a to včetně modelů iRobot Roomba j7/j7+ a Roomba i5/i5+.

dTest je známý pro své nezávislé testy, přičemž robotickým vysavačům se věnuje každoročně od roku 2019. Produkty jsou hodnoceny z hlediska kvality odstraňování nečistot během vysávání na tvrdé podlaze, na kobercích a na hůře dostupných místech, jako jsou rohy místnosti, různé mezery či okolí stěn a nábytku. Hodnotí se také jejich pohyb po místnosti, obsluha, hlučnost a spotřeba elektrické energie během nabíjení i v pohotovostním režimu, což je v dnešní době velmi aktuální téma.

Většina laboratorních zkoušek, které musí robotické vysavače zvládnout, je v souladu s českými státními normami IEC 62929, respektive EN 60312-1. „Tato forma je nejtransparentnější, neboť při testování každého produktu panují stejné podmínky. Snažíme se provádět jednotlivé testy co nejobjektivněji, aby si mohl spotřebitel jasně zvolit nejlepší produkt v poměru cena/výkon,“ vysvětluje Hana Hoffmannová, šéfredaktorka časopisu dTest.

Nejvyšší podíl na výsledném hodnocení má test odstraňování nečistot, v rámci nějž se měří účinnost vysávání prachu a drobných nečistot z tvrdých podlah a také prachu i zvířecích chlupů z koberců. Prach se v modelovém pokoji nacházel také na hůře dostupných místech a množství vysátých nečistot je měřeno dvakrát.

dTest vyhodnotil, že většina dnešních robotických vysavačů uklízí převážně průměrně. Nejlépe se jim daří na tvrdých podlahách, avšak s náročnějšími úkony mohou mít problémy. Týká se to především vysávání koberců, což je činnost, která představuje výzvu pro všechny typy vysavačů, nejen pro ty robotické. V tomto segmentu často bývá problémem nedostatečný sací výkon.

V testu pohybu po místnosti bere dTest v potaz, jak se dokáží robotické vysavače pohybovat po modelové místnosti s nábytkem a překážkami. Cílem vysavačů je vysát rozmístěné nečistoty, nenarážet do nábytku a neposouvat překážky. iRobot Roomba j7/j7+ využívá navigační systém PrecisionVision, který dokáže spolehlivě rozpoznat riziková místa na podlaze, jako jsou kabely, oblečení, boty, ponožky, batohy, misky a hračky domácích mazlíčků či jejich exkrementy, kterým se dokáže vyhnout.irobot Roomba Combo j7plus recenzeNepřehlédněte

iRobot Roomba Combo j7+ recenze: když chcete to nejlepší

„Jsme nesmírně rádi, že s příchodem nových technologií, jako je iRobot Genius 3.0 a prvky umělé inteligence, které jsme spustili s příchodem modelu j7/j7+, přinášíme na trh kvalitní robotické vysávání, které otestoval i dTest. Mimochodem, technologie iRobot Genius se v mezičase citelně zlepšila a dnes je dostupná pod názvem iRobot OS už v 5. generaci. Model Roomba tento rok oslavuje 20 let a výsledek dTestu v takto vysoké konkurenci je ten nejhezčí dárek,“ říká Lukáš Bajt ze společnosti iRobot CZ/SK.

Detailní hodnocení robotických vysavačů iRobot Roomba j7/j7+, Roomba i5/i5+ a dalších 20 vysavačů nezávislým magazínem dTest si můžete prohlédnout v kompletním testu na dTest.cz.

„Vysavače iRobot Roomba zlepšují kvalitu vysávání díky patentovanému systému dvou protichůdných rotujících gumových kartáčů se speciálními hranami, které si poradí s prachem, vlasy a zvířecími chlupy, boční kartáč zamete okolo stěn a v rozích na všech typech tvrdých podlah a koberců. To ověřil také dTest,“doplnil Bajt.

Chcete-li se do soutěže o tento robotický vysavač zapojit, stačí pouze napsat správnou odpověď na soutěžní otázku, kterou najdete v tomto příspěvku na Instagramu.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž probíhá výhradně na instagramovém profilu @smartmania.cz. Soutěž není nikterak sponzorovaná, spravovaná nebo přidružená k sociální síti Instagram a společnosti Meta.

3. Soutěž se koná v termínu od 6. února 2023, 20:30 hodin, do 16. února 2023, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 5. února 2023.

4. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

5. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří správně odpoví na zadanou soutěžní otázku pod příspěvkem na Instagramu. Odpovědí na soutěžní otázku potvrzují souhlas s těmito pravidly.

6. Ze všech komentářů pod soutěžním příspěvkem na Instagramu bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá robotický vysavač Roomba j7+ v hodnotě 25 499 Kč včetně DPH.

7. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován skrze soukromou zprávu na Instagramu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce (respektive název jeho profilu na Instagramu) bude po skončení soutěže zveřejněno v samostatném příspěvku na Instagramu a také pod soutěžním příspěvkem na Instagramu. Záznam z losování bude k dispozici na Instagram Stories.

8. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou = odeslat pouze jeden soutěžní komentář. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné odpovědi, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 15 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

9. Podmínkou pro zapojení do soutěže je sledování profilů @smartmania.cz a @irobot_cz na Instagramu a odeslání odpovědi na soutěžní otázku do komentáře pod soutěžním příspěvkem na Instagramu.

10. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry a archivovány maximálně po dobu 30 dní. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

11. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

12. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím i užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

13. V případě, že výherce na soukromou zprávu na Instagramu informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jejího odeslání Pořadatelem, bude automaticky vygenerován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

14. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

15. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku Redakce
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected].

Kapitoly článku