Domů » Bleskovky » Sony se činí: Xperia X a X Compact dostávají Android 7.0 Nougat

Sony se činí: Xperia X a X Compact dostávají Android 7.0 Nougat

Společnost Sony si zaslouží pochvalu za svoji aktualizační morálku. Nejnovějšího Androidu 7.0 Nougat se již dočkaly telefony Xperia X Performance a Xperia XZ, nyní přicházejí na řadu modely Xperia X, X Dual a X Compact.

Recenze Sony Xperia X Compact: Malá, ale šikovná

Aktualizace s číslem firmwaru 34.2.A.0.266 je vypouštěna v několika převážně asijských zemích, nicméně Sony slibuje v následujících dnech širší dostupnost. Nougatu by se měly dále dočkat Xperie XA, XA Ultra a zařízení řady Z5, Z4 a Z3 Plus. Jaké novinky Nougat pro telefony obsahuje, se můžete podívat v našem článku nebo v následujícím videu.

Android 7.0 Nougat for Xperia™

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).