Domů » Bleskovky » Sluchátka Redmi Buds 3 Pro míří na český trh. V předprodeji můžete ušetřit

Sluchátka Redmi Buds 3 Pro míří na český trh. V předprodeji můžete ušetřit

Čínský gigant Xiaomi uvádí na český trh nová bezdrátová sluchátka pod svou dceřinou značkou Redmi s názvem Buds 3 Pro. Zaujmout se snaží hybridním potlačením hluku, dlouhou výdrží na baterii, bezdrátovým nabíjením či dynamickými měniči o velikosti 9 mm.

redmi buds 3 pro 1
Redmi Buds 3 Pro

Sluchátka Redmi Buds 3 Pro k potlačení hluku z okolí používají hybridní systém potlačení hluku sestávající ze dvou mikrofonů. Ty dokáží hladinu nepříjemného hluku snížit až o 35 dB díky inteligentnímu algoritmu, jenž automaticky vybere nejlepší možný režim podle charakteru šumu v okolí posluchače.

O spojení s telefonem se stará Bluetooth 5.2, díky kterému lze sluchátka propojit se dvěma zařízeními současně, a nechybí ani automatická detekce vytažení sluchátek z uší a odolnost podle certifikace IPX4. Sluchátka zvládnou na jedno nabití hrát až 6 hodin, přičemž s využitím pouzdra se celková doba poslechu protáhne až na 28 hodin. Na tři hodiny poslechu je přitom stačí nabíjet pouhých 10 minut, a to jak skrze USB-C konektor, tak pomocí bezdrátového nabíjení.

Redmi Buds 3 Pro lze předobjednat se slevou

Nejrychlejší zájemci, kteří si sluchátka objednají od 6. do 15. září na oficiálním e-shopu Xiaomi, na Xaomi.cz nebo ve vybraných kamenných prodejnách, je získají za sníženou cenu 1 499 Kč. Ostatní zájemci si budou moci sluchátka zakoupit od čtvrtka 16. října za cenu 1 599 Kč.

Dominik Vlasák

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).