Sluchátka AirPods 2 údajně dorazí ještě letos. Dočkáme se i AirPower?

Apple měl v posledních dvou měsících dvě velké tiskové konference, na kterých představil hromadu nového hardwaru. Přesto prý ještě v letošním roce neřekl poslední slovo.

AirPods 2 určitě dorazí ještě letos

Alespoň to tvrdí velmi přesný informátor Ice Universe, podle něhož se ještě v letošním roce dočkáme druhé generace sluchátek AirPods. Naznačuje to i databáze Bluetooth SIG, která již má nová sluchátka ve své databázi. Zatímco první generace sluchátek nesla kódové označení A1722 (levé) a A1523 (pravé), druhá generace má být označena A2031 a A2032. Certifikace také prozrazuje, že sluchátka budou podporovat standard Bluetooth 5.0.

blank

Čeká se na nabíječku AirPower?

Dalšími novinkami má být vylepšená výdrž na jedno nabití a podpora hlasového vyvolání asistentky Siri. Hovoří se také o lepším zvukovém výstupu a vyšší voděodolnosti. Nová sluchátka by také měla dostat nové pouzdro, které bude možné dobíjet bezdrátově. Otázkou je, zda Apple s uvedením AirPods 2 nečeká na dobíjecí podložku AirPower, která byla s dobíjecím pouzdrem pro AirPods představena loni v září, avšak zatím se do prodeje nedostala.Nepřehlédněte

Nabíječka AirPower to ještě nemá spočítané. iOS 12.1 prozrazuje nové detaily

Autor článku blank
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTmania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku