Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní show Samsungu online! Unpacked startuje už v 16:00

Sledujte dnešní show Samsungu online! Unpacked startuje už v 16:00

V posledních týdnech se hojně diskutovalo o tom, jaké novinky Samsung na dalším Unpacked eventu představí. Ostatně na našem webu tyto články patřily k jedněm z nejčtenějších. „Leakeři“ nám vše trochu usnadnili, ž čehož pravděpodobně v Samsungu nejsou příliš nadšení – na internet se totiž s předstihem dostaly téměř kompletní specifikace a tiskové všech chystaných produktů. A málo jich rozhodně nebude…

unpacked 2020 note20

Vůbec poprvé v historii Unpacked eventu se kvůli koronaviru celá akce odehraje pouze v online prostředí, ale i tak by mělo jít o velkou show. Kromě představení modelové řady Galaxy Note 20, která by měla čítat dva modely (klasický a Ultra), bychom se měli dočkat další generace chytrých hodinek Galaxy Watch 3, výkonného tabletu Galaxy Tab S7, sluchátek ve tvaru fazole Galaxy Buds Live a také druhé generace Samsungu Galaxy Z Fold s ohebným displejem.

Máme pro vás nachystané naše první dojmy

Online přenos začne už dnes v 16:00. Sledovat jej můžete buď přes oficiální web Samsungu, nebo na YouTube.

Galaxy Note20: 2020 Unpacked Official Replay | Samsung

Už v 16:00 se na SMARTmania.cz můžete těšit na články s prvními dojmy ze všech představených novinek, tak nás nezapomeňte sledovat.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Těším se a budu sledovat! :)

    • neřeknu vám to

      taky ;-) snad to nezabijou cenama jako vždycky, toho se trochu obávám

  2. Tak se jdem na ten katastrofický film podívat.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).