Domů » Bleskovky » Populární karty expandují: Microsoft Solitaire Collection brzy dorazí na Android a iOS

Populární karty expandují: Microsoft Solitaire Collection brzy dorazí na Android a iOS

Před vynálezem Facebooku si úředníci zpříjemňovali pracovní dobu hraním virtuálních karet. Solitaire či FreeCell jsou součástí systému Windows snad od nepaměti, ve Windows 8 a novějších jsou navíc tyto karetní hry přítomné v moderní verzi Microsoft Solitaire Collection, která je vhodná i pro zařízení s dotykovými displeji. A právě tento balík karetních her brzy dorazí i na konkurenční platformy.

solit

Kolekce Microsoft Solitaire bude dostupná pro zařízení s iOS a vyšší verzí, případně pro zařízení s Androidem 4.4 (a novější) s minimálním rozlišením displeje 480 × 800 pixelů. Microsoft aktuálné hledá vášnivé karetní hráče, kteří by pomohli v testování a ladění chyb. Veřejnost by se údajně měla dočkat finální verze v blízké budoucnosti.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).