Domů » Bleskovky » Skype umožňuje posílat peníze přes PayPal i v prostředí Windows 10

Skype umožňuje posílat peníze přes PayPal i v prostředí Windows 10

Partnerství Microsoftu a společnosti PayPal přineslo další ovoce. Už od loňského roku je totiž možné posílat peníze skrze aplikaci Skype pro Android a iOS. Stačí pouze otevřít nabídku Nastavení – Účet a profil – Peníze. Vpravo nahoře je pak potřeba propojit PayPal s Microsoft účtem. Nyní se tato funkce přesunula do desktopové verze aplikace, která je prozatím dostupná pouze pro insidery. Sestavení s novinkou nese označení 14.32.42.0.

Nastavení probíhá obdobně, jako u mobilní aplikace. Je tedy potřeba propojit oba účty a následně povolit přijímání a odesílání plateb. Pro jednoduchost byla přidána nová ikonka pro poslání peněz.

skypemoney

Novinka je nyní k dispozici pouze ve vybraných zemích a ve vybraných měnách. Funkční je ve všech zemích eurozóny a samozřejmě v Austrálii, Kanadě a USA. Je navíc skvělé, že novinka je dostupná i u nás a v naší měně.

K přístupu k platbám přes Skype je potřeba být insiderem samotné aplikace. Stačí tedy přejít do nastavení a přihlásit do insider programu. Bohužel, Skype po poslední aktualizaci Windows 10 neustále padá. Snad to vyřeší příští update.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments