Domů » Bleskovky » Skype umožňuje posílat peníze přes PayPal i v prostředí Windows 10

Skype umožňuje posílat peníze přes PayPal i v prostředí Windows 10

Partnerství Microsoftu a společnosti PayPal přineslo další ovoce. Už od loňského roku je totiž možné posílat peníze skrze aplikaci Skype pro Android a iOS. Stačí pouze otevřít nabídku Nastavení – Účet a profil – Peníze. Vpravo nahoře je pak potřeba propojit PayPal s Microsoft účtem. Nyní se tato funkce přesunula do desktopové verze aplikace, která je prozatím dostupná pouze pro insidery. Sestavení s novinkou nese označení 14.32.42.0.

Nastavení probíhá obdobně, jako u mobilní aplikace. Je tedy potřeba propojit oba účty a následně povolit přijímání a odesílání plateb. Pro jednoduchost byla přidána nová ikonka pro poslání peněz.


skypemoney

Novinka je nyní k dispozici pouze ve vybraných zemích a ve vybraných měnách. Funkční je ve všech zemích eurozóny a samozřejmě v Austrálii, Kanadě a USA. Je navíc skvělé, že novinka je dostupná i u nás a v naší měně.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

K přístupu k platbám přes Skype je potřeba být insiderem samotné aplikace. Stačí tedy přejít do nastavení a přihlásit do insider programu. Bohužel, Skype po poslední aktualizaci Windows 10 neustále padá. Snad to vyřeší příští update.

Tomáš Ondříšek

Ekonom a příznivec nových technologií, mobilních telefonů, tabletů a zařízení 2v1. Skalní fanoušek systému Windows a společnosti Microsoft. Nadšený fotograf detailů a nočních snímků. Odpůrce bloatwaru, nefunkčního multitaskingu, nekvalitního zpracování a keynesiánství.

3 komentáře

 1. Karel Endler (neregistrovaný)

  Vidím to i ve verzi 8.31.0.92, stažené ze skyppe.com.

 2. Janek (neregistrovaný)

  Podobnou službu má i facebook a tim přístup ke sledování jakékoli finanční transakce, jaká je záruka, že služba nebude zneužita. Předpokládám, že bankovní operace známých bank jsou mnohem lépe zabezpečeny při použití jejich programů.
  Posílání peněz si představuji asi tahle: paní pošťačko tady je 100 kč, doručte je prosim Frantovi on je moc potřebuje. Co s tím má služba od Skype společného skutečně netuším.

  • kropovez (neregistrovaný)

   Je to zabezpečeno službou PayPal, které není důvod nevěřit. Takhle si to představuješ špatně. Peníze můžeš tímto způsobem beze strachu posílat, je to pohodlnější a v blízké době i budoucnost.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *