Domů » Bleskovky » Ukaž displej: Skype nově podporuje sdílení obrazovky na Androidu a iOS

Ukaž displej: Skype nově podporuje sdílení obrazovky na Androidu a iOS

Asi není nikdo, kdo by neznal původně estonskou společnost Skype, kterou později odkoupil Microsoft. Skype se stal ve své době natolik populární, že odvozeninou jeho jména dokonce vzniklo nové slovo „skypovat“, tedy provozovat videohovor. S nástupem konkurence význam Skypu sice pomalu upadá, to ovšem neznamená, že se aplikace nijak neposouvá kupředu.

Ukaž displej: Skype nově podporuje sdílení obrazovky na Androidu a iOS
Ukaž displej: Skype nově podporuje sdílení obrazovky na Androidu a iOS

Skype pro Android a iPhone nově podporuje sdílení obrazovky

Pokud jste například chtěli známému či rodinnému příslušníkovi vysvětlit něco ohledně fungování mobilního telefonu, museli jste se až dosud spokojit se suchým popisem. Nová funkce sdílení obrazovky vašeho telefonu těmto zdlouhavým popisům učiní přítrž. Během hovoru stačí ze spodní nabídky zvolit sdílení obrazovky a rázem sdílíte vše, co na svém telefonu děláte.

Aktualizace je dostupná jak pro iOS, tak Android a kromě sdílení obrazovky také zjednodušuje a zpřehledňuje celé rozhraní videohovoru.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments