Domů » Články » Skype pro Smartphone telefony v nové verzi 2.2beta

Skype pro Smartphone telefony v nové verzi 2.2beta

-Nová verze programu Skype pro Smartphone telefony je na světě a potěší zejména majitele zařízení se slabším procesorem (200Mhz), na kterých program funguje celkem svižně a stabilně. Součástí aplikace je také plugin na homescreen, ze kterého můžete Skype jednoduše spouštět.

Novou verzi 2.2beta pro Smartphone telefony stahujte z naší Download sekce, pro majitele PocketPC jsou k dispozici tyto verze: HighCPU/LowCPU.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. jouza: no pokud to chces pouzivat na MPx200, tak ta stejne nema EDGE (jen GPRS), a pres to se to vazne pouzivat neda. Chce to alespon pripojeni pres EDGE (podle diskuze na Modacu novy Skype SP celkem dobre funguje), idealni je samozrejme Wi-Fi…

  2. Mám mpx220 a když se mě to ptá kam to chci uložit tak dam třeba na paměťovku a vono mi to řekne :Instalace aplikace Skype…. do tohoto umístění není možná.

  3. Petrr: Nektere aplikace (a na nekterych telefonech ) proste na kartu nejdou nainstalovat, udelej si proto misto v telefonu a nainstaluj Skype tam.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).