Domů » Články » Skype pro Smartphone telefony v nové verzi 2.2beta

Skype pro Smartphone telefony v nové verzi 2.2beta

-Nová verze programu Skype pro Smartphone telefony je na světě a potěší zejména majitele zařízení se slabším procesorem (200Mhz), na kterých program funguje celkem svižně a stabilně. Součástí aplikace je také plugin na homescreen, ze kterého můžete Skype jednoduše spouštět.

Novou verzi 2.2beta pro Smartphone telefony stahujte z naší Download sekce, pro majitele PocketPC jsou k dispozici tyto verze: HighCPU/LowCPU.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    jouza: no pokud to chces pouzivat na MPx200, tak ta stejne nema EDGE (jen GPRS), a pres to se to vazne pouzivat neda. Chce to alespon pripojeni pres EDGE (podle diskuze na Modacu novy Skype SP celkem dobre funguje), idealni je samozrejme Wi-Fi…

  2. Petrr (neregistrovaný)

    Mám mpx220 a když se mě to ptá kam to chci uložit tak dam třeba na paměťovku a vono mi to řekne :Instalace aplikace Skype…. do tohoto umístění není možná.

  3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Petrr: Nektere aplikace (a na nekterych telefonech ) proste na kartu nejdou nainstalovat, udelej si proto misto v telefonu a nainstaluj Skype tam.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *