Domů » Bleskovky » Skype pro iOS 8 dostává s novou aktualizací interaktivní notifikace

Skype pro iOS 8 dostává s novou aktualizací interaktivní notifikace

Vývojáři aplikací Microsoftu nespí a pružně reagují na novinky konkurenčních operačních systémů. Finální verze iOS 8 byla uvolněna teprve minulý týden a už je tu nová verze Skype, podporující systémovou novinku – interaktivní notifikace.

   

Díky nim je možné na iOS 8 přijmout nebo odmítnout hovor přímo z domovské nebo zamykací obrazovky, případně ze zamčené obrazovky přímo skočit do aktuálně probíhající textové konverzace. Při příchozím hovoru si budete moci vybrat, zdali chcete spojit pouze hlasem nebo i s videem, při zmeškaném hovoru dostanete na výběr, zda zavolat zpět nebo poslat zprávu. Nový Skype pro iOS 8 si můžete stáhnout z následujícího odkazu, přikládáme i odkazy pro stažení Skype pro ostatní platformy.

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).