Domů » Bleskovky » Skype poslouží jako mobilní poradna. Na Androidu a iOS se naučí sdílet obrazovku

Skype poslouží jako mobilní poradna. Na Androidu a iOS se naučí sdílet obrazovku

Microsoft připravuje pro svůj komunikátor Skype velice zajímavou funkci – sdílení dění na obrazovce během videohovoru. Prozatím je to možné pouze na Windows, brzy se však dočkají i majitelé smartphonů s Androidem a iOS. Pokud jste zapsáni do Skype Insider programu, můžete si funkci vyzkoušet již dnes.

skype

Díky sdílení obrazovky bude moci Skype posloužit jako vzdálená pomoc, kdy budete chtít ukázat druhé straně nějaké postupy v operačním systému či v aplikaci. Podle Microsoftu můžete přes Skype také někomu ukázat powerpointovou prezentaci nebo sdílet online nákup. Kdy se tato nová funkce dostane do ostré verze, zatím nevíme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).