Domů » Bleskovky » Skype nově podporuje Android Wear, integrace pro Windows 10 je stále v nedohlednu

Skype nově podporuje Android Wear, integrace pro Windows 10 je stále v nedohlednu

Ještě před uvedením Windows 10 na trh odstranil Microsoft z obchodu aplikací moderní aplikaci Skype s tím, že během letošního léta se desítky dočkají přímé integrace v rámci nových systémových aplikací Messaging, Calling a Video. Astronomické léto skončilo minulou středu, uvedené aplikace jsou však stále v nedohlednu.

 

Podle vyjádření Microsoftu pro server Windows Central si v Redmondu vzali na vývoj více času, aby měli jistotu, že vypustí produkt s co nejlepší uživatelskou zkušeností. Jako alternativy mají zatím uživatelům sloužit aplikace pro plochu či webový Skype pro prohlížeč Edge, kdy však přijdou zmíněné systémové aplikace, Microsoft neprozradil.

  

Namísto toho přišel s novou verzí Skype pro Android, která přináší podporu hodinek na platformě Android Wear. Aplikace umí na notifikovat na příchozí hovory a zprávy. Na zprávy lze odpovídat přímo z hodinek diktováním nebo zasláním emoji, příchozí hovory lze vyřídit prostřednictvím smartphonu, či je z hodinek odmítnout zasláním předem připravené zprávy. Pokud vám ještě telefon aktualizaci na verzi 6.4 nenabídl, můžete si ji stáhnout z následujícího odkazu.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomasz Garique Masarik (neregistrovaný)
Anonym
Tomasz Garique Masarik (neregistrovaný)

Messaging, Calling a Video…. Tyto dvě aplikace jsou dostupné v beta verzi na win 10 mobile tuším už minimálně dva týdny.

RadekLaz
Uživatel
RadekLaz

Potvrzuji. Já Messaging Skype Preview používám na testování. Ale musím říct, že to není úplně odladěné, dělá to chaos v kontaktech, ale…. je to stále preview. Problém je ten, že si skype natáhne všechny kontakty z telefonu a facebook mesangeru, poskládá si je dle křestního jména (příjmení neumí), nerespektuje tituly. To všechno se pak sesynchronizuje do kontaktů mobilu a mám to tam 3x.