Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (25. 2. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné ceny. I když jsou aplikace a hry pro iOS prvotřídní a jejich vývojáři si zaslouží uznalé poklepání po rameni, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaká aplikace tu a tam objeví v zajímavé akci či pokud je rovnou k dispozici za tu nejlepší možnou cenu, tedy zdarma. V našem pravidelném seriálu prohledáváme App Store, abychom vám mohli přinést tipy na výhodnou koupi populárních her a aplikací pro iOS.

Dnešní výběr je doslova našlapaný celou řadou povedených her včetně ikonického zástupce žánru JRPG, simulátoru strojvůdce či titulu, ve kterém se chopíte role známého Agenta 47 ze hry Hitman. Na své si ale přijdou také muzikanti nebo fanoušci legendárního Titanicu.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé akce už nemusejí být platné. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a mohou se v českých korunách mírně lišit. Pokud si nechcete nechat ujít ty nejaktuálnější slevy, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Explore Titanic

Kdo by neznal jedno z nejznámějších plavidel na světě, Titanic. Ten se proslavil nejen svým tragickým osudem, ale také velkofilmem Jamese Camerona. Pokud vás příběh této neobyčejné lodi zajímá, můžete jej dopodrobna prozkoumat v aplikaci Explore Titanic, která kombinuje historická fakta a fotografie s možností projít se po virtuálních palubách ikonického parníku. Původní cena aplikace byla 50 korun.

‎Explore Titanic
‎Explore Titanic
Autor: Gary Chambers
Cena: 49,00 Kč
  • ‎Explore Titanic Screenshot
  • ‎Explore Titanic Screenshot
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku