Domů » Bleskovky » Skládací Samsung Galaxy X má dorazit až ke konci letošního roku

Skládací Samsung Galaxy X má dorazit až ke konci letošního roku

V letošním roce bychom se měli dočkat od Samsungu hned několika zajímavých smartphonů, jedním z nich by měl být i spekulovaný model Galaxy X se skládací konstrukcí a možná i ohebným displejem. Začátek roku v podání Samsungu patřil novým „áčkovým“ modelům, jaro přinese vlajkovou loď Galaxy S8, konec léta pak nástupce nešťastného Galaxy Note7. Galaxy X by měl být podle nejnovějších informací z čínských a korejských zdrojů představen ve třetím nebo čtvrtém čtvrtletí.

samsung-galaxy-x-patent-04-720x368

Bohužel zatím není příliš jisté, čím má vlastně Galaxy X být. Původně se spekulovalo o prvním smartphonu s ohebným displejem, následně pak přišly zprávy o tom, že Samsung nejprve vypustí do světa skládací smartphone s rovným displejem, tedy jakési dvoudisplejové véčko (více informací). Tak jako tak bychom se měli v druhé polovině letošního roku dočkat telefonu Samsung s netradiční konstrukcí. Doufáme, že se v průběhu roku o Galaxy X dozvíme více informací.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).